Lista filmów na 2008

Patrząc po samych tytułach to:

Afterlife - bo podoba mi się estetyka. Choć wydaje mi się czego się można spodziewać .
Athlete - też mi się podoba i nie domyślam się o co może chodzić.
Bathory - ze względu na egzotyczne nazwisko reżysera. Wszystko co nie jest produkcją made in usa warto zobaczyć.
Cloverfield czyli project monster - bo zawsze miło popatrzeć jak coś demoluje miasta amerykanom
Dead Air - bo napis intryguje choć śmiedzi jakimś Fahrenheitem
The Eye - bo mi się podoba plakat, choć czuje, ze to bardzo nieambitne będzie
Fanboys - bo tak , jakiś bicz na Lucasa?
Hotel California - bo lubię ten utwór
In the Name of King - bo czuję, że będzie to gniot roku i chce zobaczyć czy zachowam szacunke dla Stathama po tym wszystkim
Jumper - bo pachnie SFem
Medusa Hour - bo podpisują się pod tym twórcy Raportu i Obcego
Startrek - bo to SF
Rambo - zapewne obejrze tylko urywki by zobaczyć jak się próbuje reaktywować ikonę sprzed lat, zapewne bez powodzenia...
10.000BC - ponieważ zapowiada się na ładne widowisko
Odpowiedz
Jeszcze Mutant Chronicles - ładnie wyglada plakat
The Eye - fajny efekt
Wall.E - ładnie wygląda i kojarzy się z E.T
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja generalnie czekam na nowe adaptacje komiksów. The Dark Night, Ironman, Hulk, Hellboy... ;D
Odpowiedz
Cloverfield - to napewno Godzilla. Całkiem fajny jest pierwszy trailer.
Fanboys - czuję, że będę się przy tym dobrze bawic
nowy Hellboy - bo mi się pierwsza częśc podobała, pozatym, lubię Hellboy'a jako samą postac XD
In the Name of the King - żeby zobaczyc czemu nie powinnam była kupowac biletu na to, zamiast kupic sobie Dungeon Siege'a
The Medusa Hour - tytuł już mi się pdooba.
Wall.E - lubię filmy Pixara. Może byc ciekawie.
Odpowiedz
ja stawiam na harolda i koumara 2
Ciekawie też się zapowiada "Mercedes"... jak mniemam to będzie jakiś historyczny o córce Daimlera
(lub Benz`a nie pamiętam już).
Jest jeszcze jeden ciekawie zapowiadający się film, którego nie ma na powyższej stronce, mianowicie
"Hancock" z Willem Smithem ale to dopiero na lato będzie.
Ale że Rambo będzie to już przesada
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
I nie ma tutaj pewnej pozycji obowiązkowej, przynajmniej dla mnie:
nowego Asterixa! Ciekaw jestem czy pójdą w stronę pastisz komediowego i jazdy po wszystkim i wszystkich (dwójka) czy będą znowu próbowali zrobić cieplacką komedyjkę familijną (jedynka).
Odpowiedz
Czekam z niecierpliwością na "Asterix i na Olimpiadzie". Gwiazdorska obsada: Zinedine Zidane, Gerard Depardieu, Alain Delon oraz Michael Schumacher! Ponadto świetny dubbing:Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, Tomasz Kot i inni. Premiera 25 stycznia.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Zapłacili ci za reklamę?
Ekh, może nie ma tam Asterixa, bo to niezbyt amerykański film XD. Pozatym, nie spodziewałam się, że będzie to u CIEBIE pozycja obowiązkowa. Miło mnie zaskakujesz XD. I tak, niech będzie objazd po wszystkim, jak w dwójce.
Odpowiedz
Przyznam, że po trailerze do nowego Asterixa lekko zwątpiłem. Zdaje mi się, że wyjdzie coś pokroju części pierwszej i "Wielkiego Kina". Mam jednak nadzieję, iż się mylę.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Lista filmów na 2008 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...