Lista filmów na 2008 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dabu,
Przyznam, że po trailerze do nowego Asterixa lekko zwątpiłem. Zdaje mi się, że wyjdzie coś pokroju części pierwszej i "Wielkiego Kina". Mam jednak nadzieję, iż się mylę.
Atis,
Zapłacili ci za reklamę?
Ekh, może nie ma tam Asterixa, bo to niezbyt amerykański film XD. Pozatym, nie spodziewałam się, że będzie to u CIEBIE pozycja obowiązkowa. Miło mnie zaskakujesz XD. I tak, niech będzie objazd po wszystkim, jak w dwójce.
Theoden,
Czekam z niecierpliwością na "Asterix i na Olimpiadzie". Gwiazdorska obsada: Zinedine Zidane, Gerard Depardieu, Alain Delon oraz Michael Schumacher! Ponadto świetny dubbing:Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, Tomasz Kot i inni. Premiera 25 stycznia.
Ekhtelion,
I nie ma tutaj pewnej pozycji obowiązkowej, przynajmniej dla mnie:
nowego Asterixa! Ciekaw jestem czy pójdą w stronę pastisz komediowego i jazdy po wszystkim i wszystkich (dwójka) czy będą znowu próbowali zrobić cieplacką komedyjkę familijną (jedynka).
Cielson,
ja stawiam na harolda i koumara 2
Ciekawie też się zapowiada "Mercedes"... jak mniemam to będzie jakiś historyczny o córce Daimlera
(lub Benz`a nie pamiętam już).
Jest jeszcze jeden ciekawie zapowiadający się film, którego nie ma na powyższej stronce, mianowicie
"Hancock" z Willem Smithem ale to dopiero na lato będzie.
Ale że Rambo będzie to już przesada
Atis,
Cloverfield - to napewno Godzilla. Całkiem fajny jest pierwszy trailer.
Fanboys - czuję, że będę się przy tym dobrze bawic
nowy Hellboy - bo mi się pierwsza częśc podobała, pozatym, lubię Hellboy'a jako samą postac XD
In the Name of the King - żeby zobaczyc czemu nie powinnam była kupowac biletu na to, zamiast kupic sobie Dungeon Siege'a
The Medusa Hour - tytuł już mi się pdooba.
Wall.E - lubię filmy Pixara. Może byc ciekawie.
Dabu,
Ja generalnie czekam na nowe adaptacje komiksów. The Dark Night, Ironman, Hulk, Hellboy... ;D
Dany,
Jeszcze Mutant Chronicles - ładnie wyglada plakat
The Eye - fajny efekt
Wall.E - ładnie wygląda i kojarzy się z E.T
Ekhtelion,
Patrząc po samych tytułach to:

Afterlife - bo podoba mi się estetyka. Choć wydaje mi się czego się można spodziewać .
Athlete - też mi się podoba i nie domyślam się o co może chodzić.
Bathory - ze względu na egzotyczne nazwisko reżysera. Wszystko co nie jest produkcją made in usa warto zobaczyć.
Cloverfield czyli project monster - bo zawsze miło popatrzeć jak coś demoluje miasta amerykanom
Dead Air - bo napis intryguje choć śmiedzi jakimś Fahrenheitem
The Eye - bo mi się podoba plakat, choć czuje, ze to bardzo nieambitne będzie
Fanboys - bo tak , jakiś bicz na Lucasa?
Hotel California - bo lubię ten utwór
In the Name of King - bo czuję, że będzie to gniot roku i chce zobaczyć czy zachowam szacunke dla Stathama po tym wszystkim
Jumper - bo pachnie SFem
Medusa Hour - bo podpisują się pod tym twórcy Raportu i Obcego
Startrek - bo to SF
Rambo - zapewne obejrze tylko urywki by zobaczyć jak się próbuje reaktywować ikonę sprzed lat, zapewne bez powodzenia...
10.000BC - ponieważ zapowiada się na ładne widowisko
Wczytywanie...