Tematyka stron

Ostatnio naszło mnie trochę na myślenie. Zdobywam nowe umiejętności (1 klasa technikum) i obecnie jestem na etapie głębszego poznawania PHP, i chciałbym wiedzę jakoś spożytkować (reklamy na stronach www) i moje pytanie, czy macie pomysł na DOBRĄ tematykę dla strony www?
Wiem jakie są wymogi na takową ale konkretów nie mam...
1) Temat niewyczerpany, ciągle się coś w nim dzieje i ciągle są zmiany
2) Na temat można prowadzić dyskusje, mieć z nim problem etc. (przydatność forum)
3) Mało stron o podobnej tematyce (np. Fantasy, Gothic itp. teraz to bzdura za dużo dobrze postawionych serwisów istnieje)
4) Tematyka którą ktoś może się interesować i jest to sporo grono ludzi (wpływ używania nawozów sztucznych na rozmnażanie się motyli odpada)

Coś w tym sensie, sam nie mogę nic wymyślić, bo moje pojęcie rozwija się wkoło tego co lubię (Fantastyka, RPG) a tego już na kilogramy...

Odpowiedz
Strona z przepisami kucharskimi. Z przejrzystą i odpowiednio posegregowaną bazą danych, kategoriami, tagami, bogatymi możliwościami wyszukiwania. Tematyka w sam raz by podpiąć do tego społeczność - forum, jakąś formę blogow/dzienników, komentarzy.

1) Temat rzeka moim zdaniem.
2) Dyskutować można do woli, wystarczy sobie przypomnieć rodzinny obiadek gdzie dwie gospodynie zaczynają sie wymieniać uwagami.
3) Kilka stron jest ale żadna mnie jakoś nie zachwyciła.
4) Ludzie jedli, jedzą i będą jeść. Dla wielu to forma sztuki.
Odpowiedz
Najlepiej się pracuje nad czymś co ty sam lubisz, zatem jeśli nie podoba Ci się np. gotowanie to nie rób strony o tym
pominę już fakt że trzeba przygotować sobie warsztat
Co do tematyki to na podstawie tego co Cię interesuje wymyślo coś specyficznego.
Na przykład, skoro interesujesz się fantastyką, zajmij się powiązaniami polskiej fantastyki ze światem realnym ;] (jakoś tak mi wpadło do głowy), albo... nieskończonym żródłem inspiracji jest twórczość ludzka... czemu nie utoworzysz serwisu artystycznego?
Odpowiedz
← Karczma

Tematyka stron - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...