Red Dragon

l[/url]
Nowa era nastała 19 grudnia, a wraz z nią przełom w bezpłatnej grze online RedDragon. Renesans Magii uchyli rąbka tajemnicy otaczającej sztukę czarowania, pozwalając wszystkim graczom na lepsze wykorzystanie tej groźnej broni.

RedDragon, pierwsza w środkowej Europie gra strategiczna przez przeglądarkę, opiera się na umiejętnym wykorzystaniu wszystkich dostępnych środków do pokonania tysięcy innych graczy i wybudowania Pałacu Sądu Ostatecznego. Zwycięstwo w grze osiągnąć można jedynie dzięki własnym umiejętnościom strategicznym, ekonomicznym i dyplomatycznym - brak w niej opłat, które dałyby przewagę.

Doskonały koncept i to jak gra jest rozbudowana oraz możliwość współzawodnictwa z ogromną ilością ludzi, sprawiają, że gra cieszy się nieprzerwanym powodzeniem od wielu lat. Graczy ciągle przybywa, a co za tym idzie, przybywa zarówno przeciwników jak i sojuszników. Powiększa się grono osób, z którymi można nie tylko rywalizować czy wspólnie obmyślać strategię, ale również spotkać się w rzeczywistości na jednym z ogólnopolskich lub lokalnych zlotów.


Zapraszam do pytania się i oczywiście zaczęcia grac .
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Red Dragon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...