swiat_dryftu2

[UO] Ultima Online - Nelderim

Witam,

Nelderim

Nelderim jest jednym z wielu shard`ów, które można spotkać na całym świecie. Działa on w oparciu o emulator RunUO – aktualnie najlepszy, najbardziej dopracowany, dający ogromne spektrum możliwości. Nelderim powstawał bardzo długo z racji, że jego twórcy chcieli by był on najbardziej dopracowanym i stabilnym serwerem na świecie.

Co wyróżnia Nelderim spośród setek innych serwerów?

Nelderim posiada wiele zalet, jednak największą z nich jest jego oryginalna mapa, tworzona przez ponad półtora roku przez kilkuosobową ekipę budowniczych. W założeniach miała to być najbardziej dopracowana i najpiękniejsza mapa na świecie i według opinii środowiska UO taką rzeczywiście jest. Ponadto Nelderim posiada szczegółowo opracowane podłoże fabularne dla osób oczekujących od UO rozrywki czysto RPG. Kilkadziesiąt stron opisów, historii i zdjęć jest bardzo ciekawym kąskiem dla miłośników tego typu zabawy. Na końcu należy oczywiście wspomnieć o samym emulatorze . RunUO jest aktualnie najlepszym dostępnym emulatorem, ciągle ulepszanym i dopracowywanym. Oferuje on możliwości zbliżone do oryginalnego serwera Origin`u czego nie można powiedzieć o sporej części innych emulatorów. Nad Nelderimem pieczę sprawuje pracowita, dobrze zorganizowana Ekipa co gwarantuje ciągłe zwiększanie poziomu atrakcyjności shard`u.

Mógłbym się jeszcze rozpisywać ale osoby tu zaglądające pewnie wołałyby same sprawdzić „z czym to się je” dlatego zapraszam na naszą stronę:Wszelkiego rodzaju pytania prosimy kierować pod adres: poczta@nelderim.org
Odpowiedz
A jak wygląda sprawa noobstwa na serwerze, playerkillerów i ogólnie ingerencji MG w grę?
Odpowiedz
Zalezy co przez to wszystko rozumiesz.

Jednak jesli o to pytasz to pewnie masz jakas swiadomosc o co c'mon i wydaje mi sie ze przeczytanie pelnego regulaminu ( dzial dokumentacja ) naswietli ci sprawe.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Ultima Online - Nelderim - Odpowiedź

Wczytywanie...