[UO] Ultima Online - Nelderim

Witam,

Nelderim

Nelderim jest jednym z wielu shard`ów, które można spotkać na całym świecie. Działa on w oparciu o emulator RunUO – aktualnie najlepszy, najbardziej dopracowany, dający ogromne spektrum możliwości. Nelderim powstawał bardzo długo z racji, że jego twórcy chcieli by był on najbardziej dopracowanym i stabilnym serwerem na świecie.

Co wyróżnia Nelderim spośród setek innych serwerów?

Nelderim posiada wiele zalet, jednak największą z nich jest jego oryginalna mapa, tworzona przez ponad półtora roku przez kilkuosobową ekipę budowniczych. W założeniach miała to być najbardziej dopracowana i najpiękniejsza mapa na świecie i według opinii środowiska UO taką rzeczywiście jest. Ponadto Nelderim posiada szczegółowo opracowane podłoże fabularne dla osób oczekujących od UO rozrywki czysto RPG. Kilkadziesiąt stron opisów, historii i zdjęć jest bardzo ciekawym kąskiem dla miłośników tego typu zabawy. Na końcu należy oczywiście wspomnieć o samym emulatorze . RunUO jest aktualnie najlepszym dostępnym emulatorem, ciągle ulepszanym i dopracowywanym. Oferuje on możliwości zbliżone do oryginalnego serwera Origin`u czego nie można powiedzieć o sporej części innych emulatorów. Nad Nelderimem pieczę sprawuje pracowita, dobrze zorganizowana Ekipa co gwarantuje ciągłe zwiększanie poziomu atrakcyjności shard`u.

Mógłbym się jeszcze rozpisywać ale osoby tu zaglądające pewnie wołałyby same sprawdzić „z czym to się je” dlatego zapraszam na naszą stronę:Wszelkiego rodzaju pytania prosimy kierować pod adres: poczta@nelderim.org
Odpowiedz
A jak wygląda sprawa noobstwa na serwerze, playerkillerów i ogólnie ingerencji MG w grę?
Odpowiedz
Zalezy co przez to wszystko rozumiesz.

Jednak jesli o to pytasz to pewnie masz jakas swiadomosc o co c'mon i wydaje mi sie ze przeczytanie pelnego regulaminu ( dzial dokumentacja ) naswietli ci sprawe.
Odpowiedz
Serwer Nelderim: Aderthand jest trzecią odsłoną kultowego klimatycznego (Role-play) shardu Ultimy Online Nelderim osadzonym w świecie fantasy. Kontynuuje historię i tradycje pierwszej odsłony Nelderim opierając się o nową, ciekawą linię fabularną zmieniającą bieg wydarzeń.

Nelderim: Aderthand posiada unikalną, niepowtarzalną autorską mapę, która była wykorzystywana podczas pierwszej edycji tego shardu, wzbogaconą o nowe lokacje, lochy oraz budynki.

Nasz serwer obsługuje standardowy klient Ultimy, oraz nowy rozwijany na bieżąco oraz stale modyfikowany ClassicUO, posiadający unikalny, odświeżony interface oraz umożliwiający rozgrywkę nawet w 250 FPS (klatkach na sekundę)

Na naszym serwerze każda postać może osiągnąć skillcap 720 (100-120 na umiejętność) oraz statcap 250 (125 na jedną statystykę). Ponadto system przyrostu umiejętności jest na tyle szybki by dawać satysfakcję i wyraźne przyrosty podczas wypraw jak i na tyle długi w końcowej fazie aby osiągniecie 120 danej umiejętności było znaczące. Dodatkowo każda postać raz dziennie może wykorzystać przypisane do niej Power Hour (godzina dwukrotnie szybszego przyrostu umiejętności), które resetuje sie każdego dnia o północy.

Stały online: 13-25

Ekipa, która prężnie pracuje, by serwer z każdym dniem stawał się lepszy!

Częste eventy!!

Customowa mapa, customowe mechaniki, customowe pety oraz wiele wiele innych!

Obecny patch AoS + ML, ale podnosimy wersję silnika RunUO, by grać na najwyższych patchach!

Naszy YouTube: https://www.youtube.co...z5zGvGIpAsFpKA
Nasza strona:http://nelderim.pl/
Nasz facebook: https://www.facebook.c...04692377941879
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Ultima Online - Nelderim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...