[W1] Wiedźma

Hejka mam problem znalazłem wiedźmę w jaskini w 1 akcie. Twierdzi że chcą ją zabić ludzie ze wsi prosi o pomoc OK ale jak to zadanie się uaktywnia wychodzę i niema nikogo!!!

P.S

Rozwiązałem zadanie poboczne w którym miałem znaleźć kolesia który zginął w jaskini pod miastem a jak będzie martwy to go pogrzebać zrobiłem to ale w karczmie nie było tego grubasa kutry mi to zlecił. Jak go dorwę rzucę go Bestii na pożarcie. Powiedzcie gdzie mogę go znaleźć
tego ćwoka!!!
Odpowiedz

Użytkownik Lars dnia czw, 13 gru 2007 - 19:42 napisał

Hejka mam problem znalazłem wiedźmę w jaskini w 1 akcie. Twierdzi że chcą ją zabić ludzie ze wsi prosi o pomoc OK ale jak to zadanie się uaktywnia wychodzę i niema nikogo!!! 

P.S

Rozwiązałem zadanie poboczne w którym miałem znaleźć kolesia który zginął w jaskini pod miastem a jak będzie martwy to go pogrzebać zrobiłem to ale w karczmie nie było tego grubasa kutry mi to zlecił. Jak go dorwę rzucę  go Bestii  na pożarcie. Powiedzcie gdzie mogę go znaleźć
tego ćwoka!!!

[post="97517"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Znajdziesz go w 2 akcie na grobli tam tez można skończyć tą misje


[Dodano po chwili]

musisz skończyć zadanie ogon salamandry znaleść ich kryjówke a w ciele karczmarza znajdziesz klucz do ich bazy .
Odpowiedz
Kupiec przychodzi do karzmy popołudniu czyli coś koło 14 Można go spotkać jak podróżuje przez Podgrodzie, jest ubrany w złote szaty ale poza karczmą nazywa się (Kupiec albo podróżnik)

A Właśnie żeby miało to ręce i nogi: Kupiec w karczmie nazywa .... niżej napisane.


Odpowiedz
← Wiedźmin

Wiedźma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...