Wiedźma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Edzio Władca Miecza,
a dokładniej Daclan Luvendaar (w nazwisku może być jakiś błąd)
Pyjak,
Kupiec przychodzi do karzmy popołudniu czyli coś koło 14 Można go spotkać jak podróżuje przez Podgrodzie, jest ubrany w złote szaty ale poza karczmą nazywa się (Kupiec albo podróżnik)

A Właśnie żeby miało to ręce i nogi: Kupiec w karczmie nazywa .... niżej napisane.
viper,

Użytkownik Lars dnia czw, 13 gru 2007 - 19:42 napisał

Hejka mam problem znalazłem wiedźmę w jaskini w 1 akcie. Twierdzi że chcą ją zabić ludzie ze wsi prosi o pomoc OK ale jak to zadanie się uaktywnia wychodzę i niema nikogo!!! 

P.S

Rozwiązałem zadanie poboczne w którym miałem znaleźć kolesia który zginął w jaskini pod miastem a jak będzie martwy to go pogrzebać zrobiłem to ale w karczmie nie było tego grubasa kutry mi to zlecił. Jak go dorwę rzucę  go Bestii  na pożarcie. Powiedzcie gdzie mogę go znaleźć
tego ćwoka!!!

[post="97517"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Znajdziesz go w 2 akcie na grobli tam tez można skończyć tą misje


[Dodano po chwili]

musisz skończyć zadanie ogon salamandry znaleść ich kryjówke a w ciele karczmarza znajdziesz klucz do ich bazy .
Lars,
Hejka mam problem znalazłem wiedźmę w jaskini w 1 akcie. Twierdzi że chcą ją zabić ludzie ze wsi prosi o pomoc OK ale jak to zadanie się uaktywnia wychodzę i niema nikogo!!!

P.S

Rozwiązałem zadanie poboczne w którym miałem znaleźć kolesia który zginął w jaskini pod miastem a jak będzie martwy to go pogrzebać zrobiłem to ale w karczmie nie było tego grubasa kutry mi to zlecił. Jak go dorwę rzucę go Bestii na pożarcie. Powiedzcie gdzie mogę go znaleźć
tego ćwoka!!!
Wczytywanie...