[W1] Zawieszanie się gry podczas dialogu

Siemka ;] Mam problem z Wiedzminem juz na samym poczatku, kiedy to zabijam te pierwsze potworki i pojawia mi sie napis: Geralt, jak sie czujesz? I wtedy nie moge nic zrobic... Postacie sie ruszaja itd, czyli nie zawiesza sie gra, ale wcisniecie kazdego przycisku nic nie daje, a napisa dalej widnieje na ekranie... Prosze o pomoc
Odpowiedz
Określ dokładniej moment. Pamiętam, ze mi też gra raz na początku stanęła.

Spatchowałeś grę?
Odpowiedz
Od razu sam poczatek. Jak podnosze miecz z ziemi i zabijam te potwory co zaatakowaly miasto chyba ... Nie wiem dopiero zaczynam : ] I wtedy sie pytaja jak sie czuje. Spatchowalem gre patchem 1.1.
Odpowiedz
Błąd sie powtarza, gdy zaczynasz grę ponownie? Może reinstalka coś pomoże?
Odpowiedz
Powtarza sie, jesli zaczne gre od nowa. Przeinstaluje i zobacze.

[Dodano po chwili]

Reinstall nic nie daje.
Odpowiedz

Cytat

3) Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
W tej grze na początku tylko wciskasz tryb mówienia a każda z postaci wypowiada tylko jedną kwestie. Niema żadnych tekstów do wyboru. No może później.
Odpowiedz
Nie moge wcisnac nawet trybu mowinia. A jesli gra nie dziala na Sempronie 2400 + do dlaczego sie wlacza ? I moge grac do tamtego momentu?

[Dodano po chwili]

I co wie ktos cos na ten temat ??
Odpowiedz
weź se w trakcie wypowiedzi wciśnij lewy przycisk myszy
tylko w TRAKCIE
wtedy ci kwestie przeskakuje
może to coś da
Odpowiedz
← Wiedźmin

Zawieszanie się gry podczas dialogu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...