Zawieszanie się gry podczas dialogu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_vivaldi*,
weź se w trakcie wypowiedzi wciśnij lewy przycisk myszy
tylko w TRAKCIE
wtedy ci kwestie przeskakuje
może to coś da
Bezimienny Michał,
Znam ten błąd, powoduje go crack. Widocznie masz pirata.
JimRoot,
Nie moge wcisnac nawet trybu mowinia. A jesli gra nie dziala na Sempronie 2400 + do dlaczego sie wlacza ? I moge grac do tamtego momentu?

[Dodano po chwili]

I co wie ktos cos na ten temat ??
Lars,
W tej grze na początku tylko wciskasz tryb mówienia a każda z postaci wypowiada tylko jedną kwestie. Niema żadnych tekstów do wyboru. No może później.
Medivh,

Cytat

3) Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.
JimRoot,
Sempron 2400+
GeForce 6800 GS
1,5 GB RAM DDR
Kamilo81,
Podaj parametry swojego komputera.
JimRoot,
Powtarza sie, jesli zaczne gre od nowa. Przeinstaluje i zobacze.

[Dodano po chwili]

Reinstall nic nie daje.
Strażnik,
Błąd sie powtarza, gdy zaczynasz grę ponownie? Może reinstalka coś pomoże?
JimRoot,
Od razu sam poczatek. Jak podnosze miecz z ziemi i zabijam te potwory co zaatakowaly miasto chyba ... Nie wiem dopiero zaczynam : ] I wtedy sie pytaja jak sie czuje. Spatchowalem gre patchem 1.1.
Strażnik,
Określ dokładniej moment. Pamiętam, ze mi też gra raz na początku stanęła.

Spatchowałeś grę?
JimRoot,
Siemka ;] Mam problem z Wiedzminem juz na samym poczatku, kiedy to zabijam te pierwsze potworki i pojawia mi sie napis: Geralt, jak sie czujesz? I wtedy nie moge nic zrobic... Postacie sie ruszaja itd, czyli nie zawiesza sie gra, ale wcisniecie kazdego przycisku nic nie daje, a napisa dalej widnieje na ekranie... Prosze o pomoc
Wczytywanie...