[Torment] Runtime error

Witajcie wszyscy. Otóż mam pewien problem z grą Planescape: Torment ! Gra działała płynnie i bez przeszkód, po prostu wszystko dobrze! Aż do czasu, kiedy Farod zlecił mi zadanie znalezienia jakiejś tam kuli.
I kiedy idę do katakumb.... jak zwykle pojawia się ekran auto- zapisu gry, potem się wczytuje i kiedy pasek dotrze prawie do połowy, to gra mi się wyłącza i pisze:

Runtime Error!

Program C\Program files\Black isle\Planescape Torment\torment.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an usual way.
Please contact the application's support team for more information.


Tak więc, proszę o pomoc. Pamiętam, że być może miałem kiedyś (jak grałem dawno temu) podobny problem. Ale nie pamiętam czy go nawet rozwiązałem!

Z góry dziękuję!
Wybacz, to nie działa. Spróbuję teraz: Skopiować gdzieś save'y i odinstalować i zainstalować grę, może pomoże....
Czy ktoś ma inny pomysł?
Savy oczywiście kopiuj sobie gdzieś. Jak nie będą działały to trudno - i tak przecież nie pograłbyś dalej z tym problemem. Może na początek spróbuj zainstalować nieoficjalną łatkę do polskiej wersji:

http://blog.khron.net/2007/08/18/plpatch_1...rment_by_khron/

Nie wydaje mi się, że pomoże, ale spróbować zawsze można. Później jak sam powiedziałeś - spróbuj reinstalacji gry.


Tonari no Totoro!
Hej! Jednak się udało, zainstalowałem grę gdzieś indziej , zainstalowałem łatkę, savy włożyłem i działa. Dzięki za pomoc.
Do usług


Tonari no Totoro!
← Inne cRPGi
Wczytywanie...