[W1] Ciri i Yen

Ja już po prostu nie mogę. Czekam i czekam, a o tych dwóch najważniejszych postaciach z sagi ani widu ani słychu. Już miałem nadzieję na wzmiankę o Ciri, gdy ten strażnik na bagnach zaczął opowiadać o Bonharcie. Ale niestety - żadnej informacji o niej. Czy w grze w ogóle pojawi się Ciri i Yen? Ja rozumiem, że Geralt ich nie pamięta - stracił pamięć. Ale nikt inny o nich nie wspomina. Ani Zoltan, ani Triss, ani Shani. Załamałem się


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Może w dodatku ? Pomijam filmowy wygląd Yen, ale książkowy zachęca . Geralt ratujący Yen, a może walczący z nią by ją uratować ? Schemat oklepany, ale Wiedźminowi bym wybaczył...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przeczytaj, jak chcesz Med

SPOILER
Otóż w grze nie pojawia się ani Yen ani Ciri. Ciri przecież odeszła do innego (naszego) wymiaru. Aczkolwiek we wsi Odmęty pogadaj z karczmarzem, aby usłyszeć ciekawą historyjkę...
Odpowiedz
Pogadam jak dojdę Dzięki za info


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeśli ktoś gra i nie chce wiedzieć co się dzieje potem w grze to niech nie czyta tego postu.


Triss tylko raz wspomniała o Yen. Jak damy jej pierścień z rubinem w III akcie to ona powie "a więc naprawde jej nie pamiętasz". O ciri wspomina raz karczmarz w IV akcie jak prosimy go, żeby opowiedział jakąś historię. Niestety w Wiedźminie ich nie ma. Miałem małą nadzieje, że Ciri pojawi się na lodowych pustkowiach,w końcu potrafi się przenośić w czasie i przestrzeni ale jednak wolała zostać w Kamelocie.
Odpowiedz
Skoro ten temat został (niepotrzebnie) odświeżony to i jam się w nim wypowiem.

Na początku trzeciego aktu, Triss komunikuje się przez zwierciadło z inną czarodziejką. Gdy ją natomiast pytamy z kim rozmawiała, nie wie co odpowiedzieć.
Dodatkowo owa czarodzieja wydaje się dobrze znać Geralta.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że gdyby to była Yen to raczej by zabiła Triss od razu po tym jak by się dowiedziała, że trzyma u siebie Geralta. Wystarczy przypomnieć sobie to co powiedziała w 5 części zagi, gdy jechali do Rivii. To musiała być inna czarodziejka
Odpowiedz
Bardzo dobrze znała go także Fringilla i Filippa
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Filippę jakoś inaczej sobie wyobrażam.
A czarodziejka z lustra była nawet podobna do Yennefer, biorąc pod uwagę opis książkowy. No... może nie licząc włosów.
A co do Fringilli, to nie wiem. Może to być też ona.
Odpowiedz
Panowie z CdProjekt rozbroili mnie w V akcie. Na samym początku tegoż aktu jeśli w III w zadaniu źródło odałeś Alvina Triss możesz wyznać czarodziejce milość a ona wygłosi nieco cyniczną przemowę wypowiedzianą przez.... Yennefer na wyspie Thaned z drobnym pominięciem 2 kwesti- o Ciri i o samej Triss. Moim zdaniem z lekka przesadzili
Odpowiedz
Na początku trzeciego aktu Triss rozmawia przy pomocy komunikatora Tu zauważcie ma mały zasięg A więc ta dziewczyna musi być blisko. Do złudzenia przypomina swym wyglądem prostytutkę z domu publicznego znajdującego się w Dzielnicy Handlowej. Taki samego komunikatora używali w salamandrze. Po czym znaleźliśmy króla! Więc kim jest ta dziewczyna?
Odpowiedz
← Wiedźmin

Ciri i Yen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...