Ciri i Yen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lars,
Na początku trzeciego aktu Triss rozmawia przy pomocy komunikatora Tu zauważcie ma mały zasięg A więc ta dziewczyna musi być blisko. Do złudzenia przypomina swym wyglądem prostytutkę z domu publicznego znajdującego się w Dzielnicy Handlowej. Taki samego komunikatora używali w salamandrze. Po czym znaleźliśmy króla! Więc kim jest ta dziewczyna?
Gość_neko*,
Panowie z CdProjekt rozbroili mnie w V akcie. Na samym początku tegoż aktu jeśli w III w zadaniu źródło odałeś Alvina Triss możesz wyznać czarodziejce milość a ona wygłosi nieco cyniczną przemowę wypowiedzianą przez.... Yennefer na wyspie Thaned z drobnym pominięciem 2 kwesti- o Ciri i o samej Triss. Moim zdaniem z lekka przesadzili
Ammon,
Filippę jakoś inaczej sobie wyobrażam.
A czarodziejka z lustra była nawet podobna do Yennefer, biorąc pod uwagę opis książkowy. No... może nie licząc włosów.
A co do Fringilli, to nie wiem. Może to być też ona.
Dany,
Bardzo dobrze znała go także Fringilla i Filippa
Pretor99,
Wydaje mi się, że gdyby to była Yen to raczej by zabiła Triss od razu po tym jak by się dowiedziała, że trzyma u siebie Geralta. Wystarczy przypomnieć sobie to co powiedziała w 5 części zagi, gdy jechali do Rivii. To musiała być inna czarodziejka
Ammon,
Skoro ten temat został (niepotrzebnie) odświeżony to i jam się w nim wypowiem.

Na początku trzeciego aktu, Triss komunikuje się przez zwierciadło z inną czarodziejką. Gdy ją natomiast pytamy z kim rozmawiała, nie wie co odpowiedzieć.
Dodatkowo owa czarodzieja wydaje się dobrze znać Geralta.
Pretor99,
Jeśli ktoś gra i nie chce wiedzieć co się dzieje potem w grze to niech nie czyta tego postu.


Triss tylko raz wspomniała o Yen. Jak damy jej pierścień z rubinem w III akcie to ona powie "a więc naprawde jej nie pamiętasz". O ciri wspomina raz karczmarz w IV akcie jak prosimy go, żeby opowiedział jakąś historię. Niestety w Wiedźminie ich nie ma. Miałem małą nadzieje, że Ciri pojawi się na lodowych pustkowiach,w końcu potrafi się przenośić w czasie i przestrzeni ale jednak wolała zostać w Kamelocie.
Medivh,
Pogadam jak dojdę Dzięki za info
Strażnik,
Przeczytaj, jak chcesz Med

SPOILER
Otóż w grze nie pojawia się ani Yen ani Ciri. Ciri przecież odeszła do innego (naszego) wymiaru. Aczkolwiek we wsi Odmęty pogadaj z karczmarzem, aby usłyszeć ciekawą historyjkę...
Courun Yauntyrr,
Może w dodatku ? Pomijam filmowy wygląd Yen, ale książkowy zachęca . Geralt ratujący Yen, a może walczący z nią by ją uratować ? Schemat oklepany, ale Wiedźminowi bym wybaczył...
Medivh,
Ja już po prostu nie mogę. Czekam i czekam, a o tych dwóch najważniejszych postaciach z sagi ani widu ani słychu. Już miałem nadzieję na wzmiankę o Ciri, gdy ten strażnik na bagnach zaczął opowiadać o Bonharcie. Ale niestety - żadnej informacji o niej. Czy w grze w ogóle pojawi się Ciri i Yen? Ja rozumiem, że Geralt ich nie pamięta - stracił pamięć. Ale nikt inny o nich nie wspomina. Ani Zoltan, ani Triss, ani Shani. Załamałem się
Wczytywanie...