[W1] Sefiry

Ano właśnie w szpitalu nie chce nic innego przyjmowac.
...
...
...
Idę do kapliczki na bagnach. Brb.
Odpowiedz
Ja pamiętam, że dałem w szpitalu jakieś mięso i dwie gruszki bodajże. Zresztą nie wiem czy nie dostałem na raz wszystkich trzech sefirów. Coś tak mi się obija w pamięci. Na pewno dostałaś tylko jeden?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie, dostałam w zamian tylko jedną. Jak pech to pech. Chyba mnie nie lubią.
Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia śro, 07 lis 2007 - 15:40 napisał

Wszystko masz napisane w poradniku... Strażnikiem Wieży jest golem, resztę sam wymyśl.

[post="91495"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



I tutaj leży mój problem.

Strażnikiem jest golem- jak jednak go uruchomić? Narazie się nie rusza. Podobno mam iść do kelksteina, ten jednak jest na mnie obrażony- najpierw zrobiłem sekcję zwłok, na której wyszła wina kalksteina. Niestety powiedziałem mu to i nie chce ze mną gadać. Wie ktoś co zrobić?

A z tymi 3 sefirami... Mi np pomnik dał 1 sefir i 2 jemioły. Chociaż po te 2 kolejne przyszedłem później, ale myśle, że ma to małe znaczenie.
Odpowiedz
To nie ma znaczenia czy się na ciebie pogniewa czy nie. O obudzeniu golema musisz pogadać chyba ze starym druidem w gaju (o burzy), a o odgromniku z płatnerzem zakonu i tyle.
Odpowiedz

Użytkownik siupik dnia sob, 22 gru 2007 - 16:47 napisał

(...)
A z tymi 3 sefirami... Mi np pomnik dał 1 sefir i 2 jemioły. (...)

[post="98613"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jemiołę dostajesz zawsze gdy już weźmiesz sefirka z danego pomnika.
Odpowiedz
Ja powiem z kolei tak.... dałem do ołtarza miecho.... wyskoczyły 3 sefiry, wystarczy że klikniecie na ołtarza.... jak już złożycie to mięcho wyskoczą sefiry....ja dostaniecie sefiry i dacie co innego do jedzenia to wyskoczy wam tylko jemioła.....

mom coś lepszego.... kombinowałem z Alchemią i mam sekret na Dekokt który regeneruje wam źywotność netychmiastowo od prawie maxa jest wysoko toksyczny więc uwaga.... najlepsza baza to "biała mewa" tworzymy ją... baza mocny alkohol + 2x vitrol + rebis a później używamy białą mewą jako bazy do dekoktu Raffarda Białego dorzucamy tam 1x vitrol + 1x rebis + 2x hydragenum i najlepiej jak składniki które zawierają te składniki mają dodatkowo w sobie albedo
Odpowiedz
Aha będę musiał się tam wybrać :PP Dzięki bo myślałem że ten elf z gaju druidów mi ją da ale gdy wracałem to pomogłem zakonowi zabić pare elfów i zadanie znikło
Odpowiedz
witam, mam problem z odnalezieniem ostatniego kamienia.
wszystkie 9 już wlożyłem w obeliski, wszystkie zadania poboczne wykonałem, głównego dalej nie moge pociągnąć bez ostatniego kamienia, chodzi o ten który mam znaleźć przypadkiem - jakoś mi sie nie znalazł... biegam i biegam po całym świecie, gadam z różnymi postaciami, przeszukuje wszystkie beczki - nigdzie nie ma w poradniku nie ma żadnych wskazówek, z notatek kelstiena nic więcej nie wynika.
Odpowiedz
Poprzeglądaj może najpierw inne tematy, a potem zadawaj pytanie.

Cytat

Sefirę Chocc'mah dostajemy od Kalksteina, wcześniej w ciele kuroliszka w kanałach znajdujesz Maal'kad. Veen'ah, Ghe'Vrath i 'Oth dostaniesz, gdy złożysz jakieś jedzonko w ofierze na ołtarzu Melitele w Szpitalu Lebiody albo na Bagnach. Tipperath kupisz od Leuvaardena na Grobli (chyba 500 oreniaków). Kezath dostaje się od Vaski po wybiciu utopców w dołach z gliną (chyba). Y'esath znajduje się w grobowcu wojownika w tej jaskini na Bagnach. Nehtza zdobywamy po zabiciu golema (w jego ciałku). Keth'aar dostaje się od Raymonda w końcówce zadania Tajemnice Wyzimy, gdy już stwierdzimy, kto jest winny. Razem 10 smile.gif
Odpowiedz
Mam pytanie gdzie na bagnach znajduje się obelisk Maal'kad?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Archimond dnia niedziela, 21 lutego 2010, 13:11 napisał

Mam pytanie gdzie na bagnach znajduje się obelisk Maal'kad?


Polecam podświetlać miejsca na mapie gdy podróżujesz. Wybierz zadanie z sefirami i podzadanie z tą konkretną - wskaże ci wtedy miejsce. Obelisk znajduje się na wschodzie wioski, lekko na poł-wschód od chaty Vaski. Jak masz problem ze znalezieniem obelisków =>klik.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Pewnie pojawiło by się tutaj takie pytanie, jak zabić golema. No to za wczasu na nie odpowiem. Aby go pokonać trzeba poprosić jakiegoś kowala, aby wykonał dla nas długi metalowy pręt. Następnie trzeba iść do druidów, aby wywołali dla nas burzę. Podchodzimy do strażnika wieży, i wbijamy w niego pręt. On się budzi i nawalamy chama.
Odpowiedz
Ja nie miałem żadnego z tych problemów a przeszedłem grę chyba z 10 razy i to na różnych wersjach.A radzę niektórym ludziom robić questy po kolei albo czytać wpisy w dzienniku bo na pytanie takie jak już ktoś zadał "Jak ożywić golema"(czy coś w tym stylu)odpowiedź jest wprost w queście.Jak ktoś tego nie wie to radze robić wszystkie questy od Kalksteina związanie z Wieżą Maga robić po kolei.Jak się mu te 2 książki przyniesie to już ma się informacje o golemie a po wypełnieniu q "Gliniaki" można dostać od Vaski kartę Tarota dzięki której dowiadujemy się jak ożywić golema(oczywiście trzeba porozmawiać z Kalksteinem).Polecam się na przyszłość W Wiedźminie nie wiem tylko jak zdobyć Ard'aenyea wszystko inne to (pozwolę sobie zacytować reklamę Aviva)"Pan Pikuś".
Odpowiedz
← Wiedźmin

Sefiry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...