[W1] Sefiry

Witam. Krece sie po Wyzimie i bagnach od wczoraj czy przedwczoraj i stracilem juz wszelka nadzieje... Mam taka sytuacje: 9 sefir wlozonych w obeliski, nie mam tylko tej przy ktorej pisze 'zabij straznika wiezy'... wyrobilem juz wsystkie inne questy i teraz 'Raymond' stoi pod wieza, kaze mi z niej przyniesc ksiege by uwiesc Kaklsteina ale nie mam tej sefiry... kto jest straznikiem wiezy? Chodzi o ten wielki kwiat na K ktory wyglada jak Archespor czy Echinops? tylko on sie nie chce juz pojawic... nie wiem jak go teraz spotkac... a moze tu chodzi o ta zatopiona wieze? Ale tam tez sie nikt nie kreci a Raymonda nie moge zaatakowac... co robic?
Odpowiedz
Wszystko masz napisane w poradniku... Strażnikiem Wieży jest golem, resztę sam wymyśl.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia śro, 07 lis 2007 - 15:40 napisał

Wszystko masz napisane w poradniku... Strażnikiem Wieży jest golem, resztę sam wymyśl.

[post="91495"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Luz, szkoda tylko ze pozyczylem gre od kumpla bez poradnika a mam do niego kawal drogi...Poza tym sadze ze gre fabularna powinno obowiazywac 'minimum logiczne' zeby dalo sie laczyc fakty... czytalem ksiazke o ozywianiu nieozywionych ale tam nie bylo nic co daloby do myslenia... no ale dzieki... teraz jeszcze musze sie pomeczyc z golemem...
Odpowiedz
Witam!

Wedlug notatek Kalksztejna sefira Keth'aar ma wpasc w moje rece zupelnie przez przypadek. Chyba mam wyjatkowego pecha bo nie chce mi wpasc . Jak u was to sie stalo? pozdrawiam
Odpowiedz
Stało się tak, że szedłem wątkiem głównym i po prostu w wyniku pewnego dialogu z pewną ważna postacią dostałem go w swoje ręce. Po prostu kontynuuj główny wątek rozdziału, czyli śledztwo kryminalne.

SPOILER
Jeśli jednak chcesz wiedzieć konkretnie, to dostaniesz tą sefirę od detektywa Reymonda, przed udaniem się do Wieży na Bagnach.
Odpowiedz
Proszę o pomoc! Mam 7 sefir. Brakuje mi tylko tych z posągu Melitele na bagnach (3). Niestety wcześniej je wziąłem, a teraz patrze i ich nie mam (tych z posągu na bagnach - 3). Nie wiem co się stało, ale proszę o pomoc bo ostatni save przed pójściem do kapliczki mam grubo ponad 10h przed obecnym momentem. Czy istnieje jakiś kod ale coś innego co mi pomoże w odebraniu tych kamieni? Gdy podchodzę drugi i trzeci raz daje mi tylko jemiołę i tak w kółko. Ne mogę ruszyć fabuły do przodu. Proszę o pomoc!
Odpowiedz
Znowu zacznę od serii pytań:
- wziąłeś je na pewno wcześniej?
- postępujesz zgodnie z poradnikiem?
- zainstalowałeś najnowsze patche?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia wto, 27 lis 2007 - 17:21 napisał

Znowu zacznę od serii pytań:
- wziąłeś je na pewno wcześniej?
- postępujesz zgodnie z poradnikiem?
- zainstalowałeś najnowsze patche?

[post="94933"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie sądzę, żeby w poradniku była odpowiedź na moje pytanie.
Wszystko po kolei robie i nic. Nie mam sefir. Chodzi mi o te posągi. Nie działają (znaczy się działają ale inaczej tak jakbym dostał sefiry, ale jednak ich nie mam). Wersja 1.1a
Odpowiedz
Nie chodziło mi o znalezienie odpowiedzi na twoje pytanie w poradniku, tylko czy zdobywałeś te sefiry w taki sam sposób, jaki był w nim opisany.
Musisz mieć po prostu jakiś głupi błąd, bo o ile pamiętam przedmiotów questowych nie da się wyrzucić z ekwipunku.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja tam dostałem wszystkie 3 sefiry od posągu w świątyni...
Odpowiedz
Mam dosc dziwny problem, nie wiem czy to bug czy moja niekompetencja
Nie moge w zaden sposob znalesc safiru Maal'Kad.
Z zapiskow Kalsteina wynika ze jest on w kanalach pod wyzima. Wiem tez ze jest w ciele kuroliszka.

Niestety obszedlem cale kanały (wchodzac wejsciem od strony bramy prowadzacej na groble), na mapie mam zaznaczony "łoże kuroliszka", no niestety nie ma tam ani go ani jego ciala. Przeszukalem nawet w kanalach "miejsce kultystow" (czy cos takiego).
Myslalem ze jest to bug, wiec zainstalowalem patch 1.1a, nie pomoglo.
Gdzie dokladnie znajde ten safir, czy jest on w jakims miejscu ktorego nie widze, czy jak... Nie mam juz do tego sily ;/
Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.
Odpowiedz
A ja tak zapytam od razu zanim dojdę do momentu, w którym będę klnęła na swoje ręce:
Kiedy po quescie na bagnach, w którym wybijamy utopce niedaleko wioski wieśniaków wydobywających glinę, dostajemy jeden z Sefirów i OD RAZU wkładamy go w obelisk stojący nieopodal wioseczki, spieprzamy sobie dalszą rozgrywkę?
Odpowiedz
Dlaczego niby rozgrywka ma się popsuć?

[Dodano po chwili]

Bujak - może zabiłeś na początku kuroliszka i nie przeszukałeś go?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
y noo... kuroliszka zabilem ale nie wiem czy zabralem z niego ten safir
A jesli zabralem to byc moze go wyrzucilem nie wiedzac do czego mi on bedzie potrzebny. Dalo sie go tylko zabrac za pierwszym razem, jak zabilem kuroliszka? czy mozna jakos wrocic po niego ?
Odpowiedz
Znaczy, nie ma znaczenia gdzie który Sefir włożymy?
(bo odwaliłam jeszcze lepszy numer - włożyłam ten Sefir znaleziony przy Kuroliszku do obelisku, a nie ten, ktory dostajemy od babuni Vaski)
Odpowiedz
U mnie nie dało się wyrzucić sefira z ekwipunku, ani włożyc go do innego obelisku niż trzeba. Ale wy problemy macie
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Każdy obelisk jest podpisany tak samo jak kamień. I jak Dany powiedział - nie da rady włożyć go do innego obelisku.

Bujak - a może masz go nadal w ekwipunku? Może strzałkami nie przewinąłeś tam gdzie są przedmioty quest'owe?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hyhh... poradzilem se
Jednak mialem go (doszedlem po sprawdzeniu kilku poprzednich autosave'ow) i wlozylem wczesniej do kamienia
Ale doszedlem do tego dzieki Medivhowi Postanowilem sprawdzic czy mialem go wczesniej w ekwipunku, no i byl =]
Tak wiec dzieki za pomoc
Odpowiedz
Jeszcze jedno pytanie odnośnie Sefirów: trzy Sefiry otrzymujemy po złożeniu ofiar w kapliczkach w szpitalu Lebiody i tej na bagnach. W szpitalu "sprezentowałam" posągowi plaster miodu i dostałam jeden z kamyczków. I tu moej pytanie: czym mam jeszcze "obdarowac" posąg/kapliczkę (to ma jakieś znaczenie gdzie?) aby dostac dwa pozostałe Sefiry?
Odpowiedz
Daj jej cokolwiek do jedzenia. Może być 3 razy to samo.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Wiedźmin

Sefiry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...