Enemy Territory: Quake Wars

Jak może wiecie lub nie wiecie, jestem zatwardziałym fanem ET. Ostatnio dorwałem ET:QW i.... po
czterech godzinach, spoglądając tęsknie na komputer przestałem grac... (gdybym mógł to bym chyba
i przez 20 h siedział).
Co się zmieniło? Najprościej odpowiedzieć można: czasy ;] Zamiast Alliesów & Axisiątek mamy
Ziemian i Stroog`ów - kosmitów, którzy wyznają zasady podobne jak kuzyni z filmu Dzień
Niepodległości (harvest & destroy).
Troszkę się przeraziłem jak zobaczyłem, że doszła możliwość wsiadania do pojazdów lecz cóż, dla gry
swojego życia można pocierpieć. Oczywiście są dalej żołnierze, medycy, inżynierzy, field i cover ops`i,
czyli nie ma chodzenia i nabijania fragów tylko pełna współpraca Mości Panie, pełna. Mapy są o wiele większe, lecz dzięki pojazdom zaciera się to wrażenie. Dźwięki, grafa, wiadomo - polepszyły się
znacznie, lecz raczej w takich grach to są tylko miłe dla oka i ucha dodatki.
Co mogę jeszcze dodać... 80pln i masz gierkę nigdy nie nudzącą się (mówię oczywiście do fanów fps
on-line)... Polecam gorąco !!! No i oczywiście zapraszam na serwer do mojego fun - clanu:
KillingFields1944 ;]

PS Eat That you filthy Stroog!!! Pooooozdro!!!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
heh ja nie wiem, jakie są opcje w empiku... 80 PLN - to cena, którą widzę w większości ofert.
No ale po samej nazwie mniemam, że coś Ci spuszczą, jeśli wyciągniesz kupon bonusowy zza pazuchy.

Pozdro!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Enemy Territory: Quake Wars - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...