[W1] Zlecenie na Utopce

Mam pewien problem mam zebrać tam 3 mózgi utopców ale gdy przeszukuję szczątki to jest tam tylko jakiś jad bodajże ale żadnego mózgu. Mógłby mi ktoś pomóc. Bo chcę sobie uzbierać 5 tys. na nową zbroję w II akcie.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Sprawa jest bardzo prosta. Czytaj więcej książek w grze Musisz przeczytać księgę poświęconą danemu stworzeniu, by móc z niego pozyskiwać składniki. Czytaj opisy danych książek, aby dowiedzieć się, o czym są.
Czyli wystarczy kupić książkę za jakieś 500 Nie ma po co zbierać, ja nie uzbierałem, mam te 5k w V akcie i ich na razie nie wydaję.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

A ja wykupiłem większość książek już i mam 3.5k kasy oraz od groma składników w ekwipunku. To jest opłacalne
Profesjonalnie zwiemy to inwestycją w siebie, zdobywaniem nowych kwalifikacji i umiejętności, które potem procentują
Książkę o utopcach można kupić za 200 w tym masz wiadomości o paru innych potworach bagiennych Książkę tą ma kupiec koło karczmy i ta wiedźma w akcie 1
← Wiedźmin
Wczytywanie...