[W1] Sposób w jaki wydano grę

Każdy już się zapewne o nim naczytał i naoglądał Wiedźmina zanim go dostał ale muszę przyznać, że jak zobaczyłem jak to wszystko jest wydane (edycja podstawowa) to byłem miło zaskoczony. Full profeska i to nie drogo! Nie raz i nie dwa płacilem więcej za gry wydane w dużo gorszy sposób.

A jak wygląda EK? Jakei robi wrażenie?
Odpowiedz
Ja też mam EP (nareszcie! ; ) i zadowolony jestem. Płyta z muzyką - super. Taką lubię.
Płyta DVD z materiałami dodatkowymi, teledyskiem, intrem - nawet moja mama sobie obejrzała... no może dała sobie na wstrzymanie z teledyskiem...
Odpowiedz
Na razie z bonusów mam koszulkę. Bawełniana, ładny znaczek, napis z tyłu. Bardzo porządna
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja również muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona EP. Oddzielna płytka z muzyką z gry, oddzielne dvd z materiałami dodatkowymi(bądź co bądź heszcze nie odpalana z braku czasu, gra ważniejsza!). Do tego dodać opowiadanie Sapkowskiego... Co prawda miałam już grę do której dołączona była cała książka i była to jedna z części o Harfiarzach ze świata FR, aczkolwiek 30 stronicowe opowiadanie o wiedźminie przebija jak dla mnie całą książke 'Morze Piasków'
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Wiedźmin

Sposób w jaki wydano grę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...