Warto w 2023?

Witam wszystkich. Naprawdę wspaniale jest widzieć aktywną społeczność, która wciąż gra w tę grę. Właśnie wróciłem do gier i pierwotnie grałem w DA: O na Xbox 13 lat temu. Pamiętam, że przeszedłem go wiele razy, ale w dużej mierze zapomniałem o fabule i narracji. Kilka miesięcy temu dostałem w prezencie komputer do gier i zobaczyłem, że na Steamie kosztuje on 29,99 USD. Czy powinienem iść dalej i kupić go w 2023 roku?

Uwielbiam gry Bioware. Wielokrotnie pokonałem Kotora i dwa pierwsze Mass Effects.
Odpowiedz
Warto, warto. Sama przeszłam właśnie podstawkę z dodatkiem i bawiłam się świetnie. Prawie 100 godzin i absolutnie każda godzina była tego warta. Świetna gra. Szkoda, że BioWare nie jest już w takiej formie jak wtedy.

Natomiast nie polecam wersji Steamowej (a konkretniej: Ultimate Edition), bo jest potwornie zbugowana, ciągłe problemy z teksturami, wczytywaniem się tekstur i przedmiotów oraz ciągłe wywalanie do pulpitu wraz z niemożnością wczytania zapisu bez uprzedniego ustawienia parametrów graficznych na niskie. Co się narobiłam i ile frustracji było, żeby gra działała dobrze, to moje. Ponoć wersja GoG-owa i Originowa ma podobne błędy, ale Steamowa jest najgorsza imo.

No i nie musisz kupować bezpośrednio ze Steama, klucz steamowy możesz kupić chociażby na Kinguinie za niecałe 40 zł. Ale jeśli masz możliwość kupić zwykłą wersję gry bez dodatków, to imo lepiej na tym wyjdziesz, chyba że zależy Ci mocno na dodatkach lub chcesz się bawić z modowaniem gry tak, żeby działała dobrze.

Niezależnie od decyzji jaką podejmiesz, miłej zabawy z grą!
Odpowiedz
← Dragon Age

Warto w 2023? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...