[NWN2] Obrażenia Ki

Witam wszystkich! Zacząłem niedawno grę w NWN2! Stworzyłem oczywiście postać (swoją ulubioną) na wzór tych którymi grałem choćby w BG:) Wojownik wymiatający dwoma broniami! Tuż po I akcie zorientowałem sie ze niestety nie będę mógł awansować w klasie MISTRZ BRONI z powodu zbyt małej inteligencji bohatera! Postanowiłem że zacznę od nowa! Swarzyłem nową postać Wojownik: Mistrza broni (katana) Ku mojemu zdziwieniu nie wiadomo dlaczego na samym początku miał ulubioną broń Długi Miecz zamiast Katana (Bez sensu;/ iż żeby go wyszkolić w tej broni trzeba zmarnować dwa atuty;/ a długi miecz będzie w ogóle niepotrzebny!) Ale posiada za to mobilność i uniki co wychodzi na to samo jak by grać zwykłym wojownikiem! Teraz przypuszczam ze to błąd tłumaczenia ale pewny nie jestem! Tak czy owak awansowałem w końcu na mistrza broni (w sumie troszkę za szybko bo można było podciągnąć atuty wojownikiem!) I na 1 poziomie zgodnie z wymogami klasy, mając do wyboru ulubioną broń Długi Miecz i Katanę wybrałem Katanę! I zaczął sie problem!!!!!!

Otóż gdy chcę zadać cios Ki Kataną wyskakuje żółty napis w stylu iż wykonać to mogę tylko ulubioną bronią! natomiast gdy wykonuje go długim mieczem owego napisu nie ma, bohater wykonuje normalny cios, a liczba obrażeń Ki możliwych do wykonania na 1 dzień nie spada- czyli tak jak by ataku nie było! Wkurzyłem się totalnie bo gdybym wiedział ze taki bajzel będzie to grałbym tamtym pierwszym wypaśnym wojownikiem!

Dla jasności zamieszczę screena atutow:


Jeśli ktoś potrafi to wyjaśnić! Chętnie się dowiem co jest grane! Pozdrawiam!
Odpowiedz
to jest po prostu błąd.
Odpowiedz
Musisz sam atuty rozdać od 1 poziomu bo faktycznie jak dajesz mistrz broni katana( w domyślnych) to daje ulubiona broń miecz..też się naciąłem...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Obrażenia Ki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...