[DA2] Uważam, że Dragon Age 2 jest o wiele przyjemniejszy niż Dragon Age Origins. Wydaje mi się, że jestem w tym osamotniony.

Grałem w obie. Nie do końca przeszedłem przez Origins, ale pokonałem Dragon Age 2 trzema różnymi postaciami. Walka w Dragon Age 2 była o wiele bardziej ekscytująca niż w Origins, dostosowywanie postaci było znacznie bardziej usprawnione, bossowie lepiej zapadali w pamięć, postacie były solidniejsze, dialogi lepsze. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego wszyscy tak bardzo nienawidzą Dragon Age 2. Mam na myśli, że tak naprawdę miał tylko 2 duże wady. ponowne wykorzystanie obszarów i brak autentyczności otwartej światowości. Poza tymi dwoma niedociągnięciami uważam, że jest to znacznie lepsza gra niż Origins pod niemal każdym względem, ale wydaje się, że społeczność Dragon Age w większości kocha Origins i gardzi Dragon Age 2. Myślę, że wszyscy patrzą przez różowe okulary i nie widząc Dragon Age 2 takim, jakim jest – jak dotąd najlepszą grą z serii Dragon Age. Jeśli się nie zgadzasz, proszę, powiedz mi, dlaczego uważasz, że Dragon Age Origins jest fajniejsze niż Dragon Age 2, ponieważ grałem w obie gry i po prostu tego nie widzę.
Odpowiedz
← Dragon Age

Uważam, że Dragon Age 2 jest o wiele przyjemniejszy niż Dragon Age Origins. Wydaje mi się, że jestem w tym osamotniony. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...