Czy linia zadań Slim Couldry of the Crime Wave w Origins to Red Jenny?

Ich sposób działania polega na krzywdzeniu lub okradaniu skorumpowanych szlachciców i bogatych ludzi, zarówno po to, by zainspirować Małych Ludzi do uświadomienia sobie, że nawet lordowie nie są tak wielcy i potężni, jak chcą, aby ludzie myśleli, i po prostu ich skrzywdzić. Porównaj niektóre z tego, co robisz w Crime Wave, z tym, co wiemy o Jenny w Inkwizycji. Powiedziałbym, że tak. Każe ci okradać zarozumiałych szlachciców, aby ich zawstydzić i zarobić porządny zysk. Również Łzy Andradste, które przekazujesz na rzecz zakonu, coś, czym inspiruje się wielu biednych ludzi. I wiemy, że Jenny działały w Denerim.

Dwie inne kwestie, które nie są zbyt powiązane, warte powiedzenia. Po pierwsze, kuzynka Hawke'a, Charade, jest tak naprawdę Jenny. Po drugie, kiedy ostatnio zajmowałem się pochodzeniem miejskiego elfa, ciekawe było, jak Sera była prawdopodobnie kanonicznie bardzo zbliżona do mojej postaci pod względem odległości. Dorastała w obcowisku Denerim i opuściła je dopiero po tym, jak zniszczyła je Plaga. Prawdopodobnie nie jest jeszcze zaangażowany w Jenny's ani nic takiego, ale na pewno jest blisko. Dziwnie było pomyśleć, że mój Strażnik mógł minąć ją kilka razy na ulicy, może nawet grzecznie się przywitał. Chociaż zabawnie jest pomyśleć, że już wtedy była dobra w strzelaniu z łuku i była jedną z obrońców Obcowiska. Chociaż mając tylko... 10 lat, jest to mało prawdopodobne. Ale zabawna myśl, do diabła, ŚMIESZNIEJSZE wyobrażenie sobie 10-letniej Sery strzelającej do mrocznych pomiotów.

Myśl, gdy to piszę. Jeśli mam rację, co jeśli to Slim przedstawił ją Jenny's? W każdym razie, jakieś przemyślenia? Bycie Slimem było moim osobistym głównym kanonem od czasów Inkwizycji i uczenia się, jak działają, i dostrzegania podobieństw do jego rzeczy w Origins.
Odpowiedz
← Dragon Age

Czy linia zadań Slim Couldry of the Crime Wave w Origins to Red Jenny? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...