Jakie jest Twoje ulubione miejsce do zdobywania informacji o nowych i nadchodzących grach?

Cześć, jak mówi tytuł, chcę wiedzieć, gdzie jeszcze ludzie znajdą informacje o grach innych niż reddit. Chociaż naprawdę doceniam subskrypcję, czasami może to być nieco frustrujące, gdy ludzie odrzucają lub próbują pogrzebać gry, które im się osobiście nie podobały. Dodatkowe punkty, jeśli Twoja konkretna witryna umożliwia użytkownikom dostosowywanie strony głównej w oparciu o treści w stylu gier, których szukają. Na przykład generalnie nie jestem fanem gier w stylu SIM. Tak więc wszystkie symulatory wyścigów w rolnictwie, niezależnie od tego, jak niesamowite mogą być, po prostu nie są czymś, co osobiście uważam za przyjemne. Nie oznacza to, że nie są świetne, po prostu oznacza, że ​​osobiście nie muszę wiedzieć o zapowiedziach Forza Fifa Flight. Nie łączę do żadnego z przykładów, które wymieniłem poniżej, ponieważ nie chcę, aby ten post został źle zinterpretowany jako ich reklama. Nie jestem w żaden sposób powiązany z niżej wymienionymi narodami. Przykładami mogą być twoje standardy, takie jak IGN https://100001.onl/, RPS i fektralife. Jeśli jednak jest konkretny twórca treści, który naprawdę lubisz, który promuje również wiele gier, byłoby to niesamowite. Przykładem może być Splattercatgaming na youtube „zanurza się w świat niezależnych gier” i naprawdę doceniam jego podejście do tego podczas pokazywania rozgrywki. Z góry dziękuję!
Odpowiedz
← Artykuły

Jakie jest Twoje ulubione miejsce do zdobywania informacji o nowych i nadchodzących grach? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...