Jakieś [wskazówki], co powinienem zrobić?

8 lutego 2023 Minecraft wykrył podejrzaną aktywność na naszej stronie wsparcia dla graczy. Po przeprowadzeniu dochodzenia ustaliliśmy, że aktualizacja naszej strony pomocy spowodowała lukę w zabezpieczeniach, która nieumyślnie ujawniła dane zgłoszenia pomocy. Zespół Minecraft Security szybko zidentyfikował i naprawił tę lukę.
Twoje konto nie zostało bezpośrednio przejęte. Jednak jako osoba, która złożyła zgłoszenie do pomocy, niektóre z Twoich danych osobowych mogły uzyskać dostęp do osób trzecich. Informacje te ograniczały się do początkowego formularza witryny pomocy technicznej, który mógł zawierać imię i nazwisko, nazwę konta, adres e-mail, adres IP oraz dowolne pole tekstowe opisujące problem z pomocą techniczną.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogło to spowodować.

I nagle zostałem wylogowany i oflagowany w Riot/Valorant, a ponadto nie widzę mojego ekwipunku Steam! Czy myślicie, że to coś, co mogła spowodować ta poczta? proszę o komentarz i daj mi znać, jeśli masz jakieś wskazówki lub otrzymałeś tę samą wiadomość.
Odpowiedz
← Inne

Jakieś [wskazówki], co powinienem zrobić? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...