[DA1] [DA1] Brak możliwości wybrania Anory na tron

Witam, przechodzę pierwszą część DA już chyba z 5 raz, za każdym razem inaczej. Postanowiłem, że pierwszy raz spróbuje ożenić mojego protagonistę z Anorą i zasiąść z nią na tronie. W komnatach arla eamona wybrałem ją jako króla, zaproponowałem jej małżeństwo oraz powiedziałem Alisterowi kogo zamierzam usadzić na tronie.
Jednakże, gdy zaczyna się zjazd możnych, jakiejkolwiek opcji dialogowej bym nie zaznaczył królem i tak zostaje Alister.
Już nie pamiętam jak powinno być, ale wydaje mi się, że powinienem mieć opcję kogo chce ustanowić na tronie?
Całą gierkę przechodziłem specjalnie pod to zakończenie a tu takie coś
Proszę o pomoc <3
Odpowiedz
Hmm, a jaką postacią grasz? Zakładam, że człowiekiem - szlachcicem, ale wolę zapytać.
Odpowiedz
Już doszedłem do rozwiązania Jeżeli rozmawiając z Alisterem w obozie czy gdzieś powiesz mu, że powinien brać rzeczy w swoje ręce czy coś takiego, to nie będzie innego wyjścia żeby poślubić Anorę niż mianowanie Loghaina na szarego strażnika, co wiąże się z odejściem Alisteira Może komuś to pomoże
Odpowiedz
← Dragon Age

[DA1] Brak możliwości wybrania Anory na tron - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...