Powtórka po raz pierwszy od premiery

Grałem w to, kiedy się pojawiło, jest to gra, w którą trzeba trochę czasu, ale cholera to dobra gra. Sprawia, że ​​czujesz się potężny, jak przywódca rosnącej siły, którą jesteś. DAI, (w większości) abyś nie był liderem, którym chcesz być.

Wciąż pamiętam, jak wyglądał mój bohater i kim był. To było 7 lat temu! Dobroczynny ze zmysłem politycznym. Był mistrzem ludu. Miał ciemniejszą skórę, krótkie włosy i niesamowity puszysty wąsik. Grałem mistrza, którego nie można zabić. Tyle strażników. Poświęć godzinę, ale smoki solo. Nigdy nie skłaniał się ku religii. Był pełen szacunku, ale odmówił bycia heroldem Andrasty, chyba że było to absolutnie konieczne.

Tym razem gram dwuręcznego, który wkrótce zostanie reaverem imieniem Reeker. Wykorzystuje inkwizycję i zapał religijny, aby zwiększyć swoją osobistą moc. Myślę, że specjalizacja pasuje do kogoś, kto ma żądzę władzy. Jest lepszą opcją niż wielki zły. Po prostu nie zbawiciel.

Wszystkie te słowa pojawiły się, ponieważ właśnie skończyłem scenę, w której oficjalnie mianują cię liderem w Podniebnej Twierdzy. Ta gra sprawi, że Cię pokochasz MC. Czujesz, jak twoja rosnąca siła ma wpływ na ludzi i świat.
Odpowiedz
← Dragon Age

Powtórka po raz pierwszy od premiery - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...