[Torment] Efekty czarów

Witam, mam taki problem. Mianowicie mam windows XP proffesional servise pack 1 rozdzielczość 1024 paleta kolorów 32 bity. W czasie gry, gdy rzucam czary występują jakieś zamazania, rozmazania efektu czaru. Kiedyś jak grałem, to pamiętam, że wystarczyło zmienić palete kolorów na 16 bit zamiast 32 bit, ale teraz mi to nie działa. Ktoś wie co zrobić? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Już wiem, na czym polega problem. Mam kartę GeForce4 mx 440 64 mb. Kiedy mam zainstalowany jakikolwiek sterownik (sprawdzałem parę), to w grze występują błędy graficzne podczas rzucania czarów. Jeśli odinstaluję i nie mam zainstalowanego żadnego sterownika do karty, błąd znika, ale wtedy komputer strasznie muli i mam dylemat

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać problem bez odinstalowywania sterownika, to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Odpowiedz
Mam dokładnie ten sam błąd i również chętnie bym się dowiedział, jak go rozwiązać, więc podnoszę temat.
Odpowiedz
Dziwne... mi na tym samy sprzęcie i systemie hulał, że aż miło. Żadnych zamazań, etc. etc. Efekty zaklęć... miód normalnie.

Problem leży chyba w rozdzielczości. Gra nie wspiera (chyba) wyższej niż 640x480 i 800x600.
Odpowiedz
Witajcie w klubie! Mam to samo. Pamiętam że kiedyś na starym [baaardzo starym] sprzęcie nie miałem tego problemu. A teraz mam. Wielkie na pół ekranu piksele w 8-bitowej palecie koloru! Do tego czasami wyskakuje mi bluescreen podczas rzucania czarów [zwłaszcza przy zaklęciu "Nawałnica łańcuchowych błyskawic"]
Wiem jak "wyłączyć" ten błąd ale to niewiele pomaga bo, jak już napisał bobekzaglady, wtedy komp strasznie muli. Aczkolwiek przynajmniej nie trzeba usuwać sterowników od karty graficznej.
Wchodzimy w opcje graficzne i zaznaczamy trzy, dotychczas odznaczone opcje:
- programowe kopiowanie obiektów
- programowe lustrzane odbicia
- programowa przezroczystość
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Efekty czarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...