Nowy trailer Trails to Azure


nowy trailer trails to azure

Fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują już końcówki września, gdy wreszcie ma ruszyć ogólnoświatowa premiera "Trails from Zero", jednak nie wolno nam zapominać o kontynuacji tej jakże wybitnej produkcji, czyli "Trails to Azure", które też dostało ostatnio kilka nowych informacji.

NISA zapowiedziało, że druga część arki Crosbell ukaże się na PC-ty, PlayStation 4 i Nintendo Switch na początku 2023 roku. Na dokładną datę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na pocieszenie dostaliśmy nowy trailer z postaciami, nad którymi przyjdzie nam przejąć komendę podczas doświadczania kolejnych przygód SSS.

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem japońskich gier.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wroobelek dnia wtorek, 14 czerwca 2022, 21:44 napisał

Nigdy nie zrozumiem japońskich gier.


Czemu? Ja tą serię uwielbiam.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kacpero dnia wtorek, 14 czerwca 2022, 23:58 napisał



Czemu? Ja tą serię uwielbiam.

Czemu? Nie wiem - nie rozumiem tego fenomenu i już. Po prostu nie czuję się targetem dla tego stylu. Nie twierdzę, ten gatunek jest do bani - wręcz przeciwnie, skoro wielu graczy potrafi się przy takich grach świetnie bawić. Za dzieciaka chętnie oglądałem japońskie kreskówki, pamiętam nawet Załogę G oraz He-Mana (na potęgę Posępnego Czerepu!), ale gry w tym stylu do mnie nie przemawiają.
Odpowiedz
← Nowości

Nowy trailer Trails to Azure - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...