[GII] Gildia zlodziei - jak dojść

Kolejny problem... nak dojśc do gildi złodzieji ? czeba mieć klucz do kanałów ma mi go dac ktos za chatką Halvora... ale go nie ma... juz nakryłem halvora i rengaru na oszustwach i kradziezach ale ciągle tego goscia nie ma za chatką halvora.... podobno czeba miec jescze misje od nagura czy jak mu tam w Gospodzie Pod Kuternogą... ale on nie chce mi dac jak sie go o cos pytam to mówi ze nic nie powie swoim przełozonym ;/ Tylko w gildi złodzieji moge sie dowiedziec jak otwierac zamki... A jesli sie nie dowiem nie bede miał łez innosa... i nie bede mógł drugi raz zakonsekrować mój miecz....
Odpowiedz
1. Goń Rengaru i niewydawaj go straży
2. Pod Kuternoga Nagur da ci zadanie
3. Hakon powie ci że zostął napadnięty, idz do tej jaskini i znajdź faszerowaną rybę. Porozmawiaj o niej z Halvorem, ale nie wydaj go strażom.
4. Idz do Kuternogi i tam dowiesz się o Attyli.
Odpowiedz
Albo inaczej:

1. Wydaj Rengaru strażom.
2. Idź do Cardifa, on każe ci iść za dom Halvora
Odpowiedz
Nie bedzie tak ze jak powiedział Lionel bo ja tak własnie zrobiłem... A nagur wciąż nie chce mi nic powiedziac i zadnego zadania nie chce dac... ale spoko juz nie potrzebuje tego bo własnie przeszłem tą gierke ;p
Odpowiedz
aMorek m rację. Ja też tak zrobiłem i było dobrze. Czyli wychodzi na to, że da się to rozwiązać na dwa sposoby.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Idź do kupca Jory. On Ci powie, że Rengaru go okradł. Kawałek dalej stoi złodziej. On będzie uciekał. Goń go aż stanie pod dębem za koszarami. Po rozmowie powiedz Andre, że Rengaru okradł Jorę. Potem możesz po wykonaniu zadania iść do Kardifa na piwo . Ale okaże się, że jakiś koleś szuka Cię i jest za sklepem Halvora. To Atill. Zabij go i weź klucz. Teraz wracaj na koniec ulicy ( lub idź pod dęba i zejdź po schodach. To to samo miejsce). Wskocz do wody i na końcu muru jest tunel, a na końcu drzwi. Wejdź tam, zabij kilka szczurów i zaraz powinien być Jesper ( jeśli masz zadanie, w którym bosperowi ukradziono łuk, to właśnie Jesper go ukradł).
Odpowiedz
← Gothic

Gildia zlodziei - jak dojść - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...