[GII:NK] Kroniki Myrtany problem techniczny

Witam na forum
Zanim zacząłem grać w dodatek Kroniki Myrtany zainstalowałem Fix 2.6.0.0, SystemPack 1.8, PlayerKit oraz DX11.
Problem nurtujący mnie to, iż po ustawieniu zasięg generowania obrazu w ustawieniach na 200% gra cofa mi to ustawienie już podczas grania na 20%. Zmiana zasięgu klawiszami F1, F2, F3 oraz najczęściej używany F4 powoduje zmianę na chwilę na maksymalne pole zasięg generowania obrazu jednakże wraca na 20% i tak w koło Macieju mogę ten F4 wciskać.
Ktoś spotkał się z tym?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,

chyba znalazłem rozwiązanie tego problemu. W ustawieniach obrazu jest taka opcja jak skalowanie zasięgu widzenia - to ona jest tutaj winna,raz działa a raz nie bo u mnie przykładowo włączyła się już w samym Archolos i nie mogłem dojść, dlaczego nagle zasięg mi spadł na 80 %. Ustaw ją jako wyłączona i powinno być git
Odpowiedz
Witam, czy miał ktoś błąd ze spaniem? Kiedy kładę się do łóżka bohater mówi "nie powinienem spać w tym łóżku" i wstaje. Jako, że jestem w 5 rozdziale "Z deszczu pod rynnę" - uniemożliwia mi to kontynuację gry.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kuba* dnia czwartek, 20 stycznia 2022, 17:33 napisał

Witam, czy miał ktoś błąd ze spaniem? Kiedy kładę się do łóżka bohater mówi "nie powinienem spać w tym łóżku" i wstaje. Jako, że jestem w 5 rozdziale "Z deszczu pod rynnę" - uniemożliwia mi to kontynuację gry.

To samo u mnie, nie wiem co zrobić
Dodatkowo, ostatnie drzwi na tym piętrze, nie stanowią problemu, da się przez nie przejść, też tak masz?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Same* dnia niedziela, 6 lutego 2022, 14:27 napisał

To samo u mnie, nie wiem co zrobić
Dodatkowo, ostatnie drzwi na tym piętrze, nie stanowią problemu, da się przez nie przejść, też tak masz?

U mnie ten problem wystąpił jeszcze pod koniec 4 rozdziału, po nalocie na magazyn w dzielnicy biedoty. Poszedłem do Wilczego Leża przed spotkanie z Wodnym Kręgiem i gdy chciałem się przespać pojawił się ten błąd.
Odpowiedz
Osobiście posiadam błąd z preferowaniem gotowania - a dokładniej z warzywami. Nie są wyświetlane żadne warzywa pomimo posiadania ich, a posiłki wymagające je automatycznie mam na 0/x. Nie wiem kiedy się to stało, jednak na samym początku na pewno tego nie było. Problem jest o tyle nurtujący, że uniemożliwia mi wykonanie zadania dla Ernesto w R4.
Ktoś ma jakieś pomysły? Zastanawiałem się nad zabawą z plikami systemowymi, jednak nie znam się na tym.
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany problem techniczny - Odpowiedź

Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...