Kroniki Myrtany problem techniczny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Hubert*,
Siema mam zadanie w kronikach myrtany pod tytułem ,,w biały dzień" tylko ze wszyscy ludzie zniknęli i nikogo nie ma jak to naprawic ?
Gość_Belzi*,
Witam mam problem z Marvinem w piątym rozdziale po dotarciu do klasztoru magów wody, Marvin po wypiciu eliksiru który miał postawić go znów na nogi, zbugował się tak jakby był cały czas ranny. Nie może się normalnie poruszać i atakować z normalną prędkością tylko trzyma się za brzuch. Da się coś z tym zrobić bo zepsuło mi to save'a, a ostatni zapis mam z 3 rozdziału.
Gość_Daron*,
Wie ktoś jak uruchomić kroniki myrtany Archolos na steam bez Dx11? Jak nie mam go zainstalowanego, to gra mi się w ogóle nie włącza. A jak go zainstaluje to strasznie ścina, nawet na naj i szych ustawieniach. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?
Gość_Dudusy3*,
Witam
Mam problem z płynnością wyciągam jedynie 30 FPS. Zainstalowałem dx11 bawiłem się w ustawieniach udało się wyciągnąć 60 kosztem otoczenia brak straganów itp. Ale nawet teraz problem nie zniknął ciągle przycina. Reinstalowałem grę i nie pomogło.Może wiecie jak to naprawić.
Gość_13.*,
Cześć, mam problem po spotkaniu z przeorem w 5 rozdziale. Mianowicie po rozmowie schodzę do biblioteczki pilnowanej przez maga i go usypiam. Nie mogę jednak podnieść/ukraść ksiąg z tej biblioteczki. Marvin kiwa głową i wzrusza ramionami, że nie może (lub nie powinien ich brać). Tak samo pomijając te księgi i wychodząc z klasztoru w zadaniu "Skrzydełko czy nóżka" po wejściu do chaty Bodowina mogę jedynie przeczytać księgę, która jest na pulpicie (Dziennik badań nr 1). Pozostałe dzienniki są w regałach i jak wcześniej Marvin nie chce ich wziąć. Po zabicu Bodowina mogę go okraść z wszystkiego oprócz klucza do jego podziemi (tam gdzie jest Hilger), przy kluczu Marvin zachowuje się tak jak przy księgach. Próbowałem wczytywać savy, braćksięgi przed spotkaniem z przeorem i dalej to samo. Już kilka razy zaczynałem od nowa rozdział 5 ale nic to nie pomaga. Czy ktoś z Was sptkał się z takim problemem? Proszę o pomoc.
Gość_Bezimienny1410*,
Witam, mam problem z włączeniem gry Kroniki Myrtany . Mam menu główne włączam "nowa gra" ładuje się włącza się filmik, potem ładuje pasek do końca i wyrzuca mnie do pulpitu bez żadnych informacji o błędach. Gra jest zainstalowana na wersję fizyczną bez Steam, i oprócz tego mam też zainstalowaną wersję Returning.
Gość_Consi*,
Mam problem po zadaniu Przyjęcie do straży miejskiej . Wyszedłem z baru , porobiłem trochę innych rzeczy i chcę pogadać z Roderichem żeby robić zaginiony oddział ale go nigdzie nie ma , siedziba straży wyludniła się jest tylko gość od leczenia,
prośba o pomoc gdzie go szukać ( byłem w nocy rano w południe ) ?
Tenks
Gość_Elessar*,
Co do niemożności spania w łóżku miałem podobnie. Rozwiązanie to quest Bestia z Archolos która blokuje możliwość spania w łózku więc trzeba go najpierw zrobić. U mnie przynajmniej to pomogło. Pozdrawiam
Gość_Thaelin*,
Osobiście posiadam błąd z preferowaniem gotowania - a dokładniej z warzywami. Nie są wyświetlane żadne warzywa pomimo posiadania ich, a posiłki wymagające je automatycznie mam na 0/x. Nie wiem kiedy się to stało, jednak na samym początku na pewno tego nie było. Problem jest o tyle nurtujący, że uniemożliwia mi wykonanie zadania dla Ernesto w R4.
Ktoś ma jakieś pomysły? Zastanawiałem się nad zabawą z plikami systemowymi, jednak nie znam się na tym.
Gość_Celler*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Same* dnia niedziela, 6 lutego 2022, 14:27 napisał



To samo u mnie, nie wiem co zrobić
Dodatkowo, ostatnie drzwi na tym piętrze, nie stanowią problemu, da się przez nie przejść, też tak masz?


U mnie ten problem wystąpił jeszcze pod koniec 4 rozdziału, po nalocie na magazyn w dzielnicy biedoty. Poszedłem do Wilczego Leża przed spotkanie z Wodnym Kręgiem i gdy chciałem się przespać pojawił się ten błąd.
Gość_Same*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Kuba* dnia czwartek, 20 stycznia 2022, 17:33 napisał

Witam, czy miał ktoś błąd ze spaniem? Kiedy kładę się do łóżka bohater mówi "nie powinienem spać w tym łóżku" i wstaje. Jako, że jestem w 5 rozdziale "Z deszczu pod rynnę" - uniemożliwia mi to kontynuację gry.


To samo u mnie, nie wiem co zrobić
Dodatkowo, ostatnie drzwi na tym piętrze, nie stanowią problemu, da się przez nie przejść, też tak masz?
Gość_Kuba*,
Witam, czy miał ktoś błąd ze spaniem? Kiedy kładę się do łóżka bohater mówi "nie powinienem spać w tym łóżku" i wstaje. Jako, że jestem w 5 rozdziale "Z deszczu pod rynnę" - uniemożliwia mi to kontynuację gry.
Gość_mstan*,
Witam,

chyba znalazłem rozwiązanie tego problemu. W ustawieniach obrazu jest taka opcja jak skalowanie zasięgu widzenia - to ona jest tutaj winna,raz działa a raz nie bo u mnie przykładowo włączyła się już w samym Archolos i nie mogłem dojść, dlaczego nagle zasięg mi spadł na 80 %. Ustaw ją jako wyłączona i powinno być git
mam_kompa,
Witam na forum
Zanim zacząłem grać w dodatek Kroniki Myrtany zainstalowałem Fix 2.6.0.0, SystemPack 1.8, PlayerKit oraz DX11.
Problem nurtujący mnie to, iż po ustawieniu zasięg generowania obrazu w ustawieniach na 200% gra cofa mi to ustawienie już podczas grania na 20%. Zmiana zasięgu klawiszami F1, F2, F3 oraz najczęściej używany F4 powoduje zmianę na chwilę na maksymalne pole zasięg generowania obrazu jednakże wraca na 20% i tak w koło Macieju mogę ten F4 wciskać.
Ktoś spotkał się z tym?
Pozdrawiam
Wczytywanie...