Warhammer 40,000: Space Marine 2 – Jego Anioły wracają raz jeszcze


warhammer 40000 space marine 2 – jego anioły wracają raz jeszcze

"Warhammer 40,000: Space Marine" to jedno z komputerowych dzieł Relic Entertainment, które cieszy się sporym uznaniem wśród graczy. Jednakże, z tych czy innych przyczyn przez bardzo długi czas nie doczekało się kontynuacji. Teraz jednak, po przeszło dekadzie, nadszedł czas to zmienić. W internecie pojawiła się wieść, iż kontynuacja wreszcie jest na warsztacie.

Upadek firmy THQ w 2012 roku dla wielu oznaczał koniec nadziei, iż znów trafi im się szansa na to, by w pancerzu wspomaganym nieść słuszną furię hordom wrogów ludzkości. Jednak, jak historia często pokazuje, determinacja i oddanie mogą obalić niejeden mur. Według pierwszych ustaleń projektem ma się zajmować duet złożony z Focus Home Interactive oraz Saber Interactive.

Według pierwszych informacji i trailera, w kontynuacji raz jeszcze przyjdzie nam wcielić się w kapitana Titusa z Ultramarines, który tym razem będzie musiał stawić czoła hordom Tyranidów. Gra ma być dostępna na Xbox Series X|S, PC i PlayStation 5. W chwili obecnej nie ma podanej daty premiery, ale spekulacje każą wskazywać, iż będzie to gdzieś w 2023 roku.

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Raczej jestem fanem Warhammer Fantasy Battle, niedawno grałem w Total War: Warhammer i Total War: Warhammer 2
Jeśli pojawi się Total War: Warhammer 40k to bardzo chętnie zgłębię to universum, narazie wiem, że wszyscy kochają imperatora i raz na jakiś czas obejrzę jakąś animację.
Odpowiedz

Cytat

narazie wiem, że wszyscy kochają imperatora




Polecam uniwersum, pod względem bezwzględności i hardcoru jest to wyższy bieg niż w fantastycznym Młotku, choć oczywiście można się spierać. To życie zagubionym pośród milionów ludzi. W najokrutniejszym i najkrwawszym systemie politycznym, jaki istniał, lecz przy okazji będącym jedynym promyczkiem nadziei dla ludzkości. Uniwersum, gdzie Ludzkość jest ultimate badassem (co rzadko się zdarza), ale przy okazji to ksenofoby i fanatycy religijni, których imperium jest systematycznie podgryzane przez ogrom wrogów. Świat, gdzie słowo Pokój nie istnieje, a wiecznej wojnie i rzezi towarzyszy tylko śmiech mrocznych bogów.

Na drugą część "Space Marine" czekam - to była spoko rzeźnia. Z drugiej strony fabularnie trochę to leżało i kwiczało, a czasem nawet powodowało zgrzyt zębów (Ultramarines podważający zapisy w Codex Astares?!?!), więc liczę, że to poprawią.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 10:59 napisał





Polecam uniwersum, pod względem bezwzględności i hardcoru jest to wyższy bieg niż w fantastycznym Młotku, choć oczywiście można się spierać. To życie zagubionym pośród milionów ludzi. W najokrutniejszym i najkrwawszym systemie politycznym, jaki istniał, lecz przy okazji będącym jedynym promyczkiem nadziei dla ludzkości. Uniwersum, gdzie Ludzkość jest ultimate badassem (co rzadko się zdarza), ale przy okazji to ksenofoby i fanatycy religijni, których imperium jest systematycznie podgryzane przez ogrom wrogów. Świat, gdzie słowo Pokój nie istnieje, a wiecznej wojnie i rzezi towarzyszy tylko śmiech mrocznych bogów.

Na drugą część "Space Marine" czekam - to była spoko rzeźnia. Z drugiej strony fabularnie trochę to leżało i kwiczało, a czasem nawet powodowało zgrzyt zębów (Ultramarines podważający zapisy w Codex Astares?!?!), więc liczę, że to poprawią.


Przeczytaj "Zwiastuna Nocy" McNeila. Przypadki się zdarzają.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
A chętnie, ostatnio staram się więcej pracować - ale skoro śmiało stawiam tezy, które spotykają sie z takim oporem - to chętnie.
To co napisałem, czerpałem z wiedzy z memów
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik UWU dnia niedziela, 12 grudnia 2021, 12:04 napisał

A chętnie, ostatnio staram się więcej pracować - ale skoro śmiało stawiam tezy, które spotykają sie z takim oporem - to chętnie.
To co napisałem, czerpałem z wiedzy z memów


Te memy nie są aż tak dalekie od prawdy, ale przy ilości materiałów, jakie uniwersum zapewnia, znalezienie czegoś co oczekiwania podważy zdecydowanie nie jest niemożliwe.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz

Cytat

Przeczytaj "Zwiastuna Nocy" McNeila. Przypadki się zdarzają.


Owszem, takie przypadki w tym uniwersum określane są jako "herezja" i szybko eksterminowane
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia poniedziałek, 13 grudnia 2021, 00:22 napisał



Owszem, takie przypadki w tym uniwersum określane są jako "herezja" i szybko eksterminowane


No zdarza się. A Titusa co spotkało, hę?
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Jak widać po zwiastunie - upiekło mu się, co jest dość zaskakujące. Za mniejsze przewiny kończyło się tutaj z kulą w łbie.
Odpowiedz
← Nowości

Warhammer 40,000: Space Marine 2 – Jego Anioły wracają raz jeszcze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...