Cowboy Bebop. Requiem dla Czerwonej Planety już w sprzedaży!


cowboy bebop. requiem dla czerwonej planety

Wszystkich pasjonatów anime, wypełnionych adrenaliną przygód czy też klimatów sci-fi z orientalną nutką, z całą pewnością zainteresuje wieść, że do sprzedaży trafiła właśnie książka "Cowboy Bebop. Requiem dla Czerwonej Planety". Pozycja ta jest swoistym prequelem serialu o tym samym tytule, więc będzie doskonałym uzupełnieniem lub też przedsmakiem przed rozpoczęciem seansu.

Tytuł można nabyć między innymi w oficjalnej księgarni wydawnictwa Nowa Baśń.

Kosmos w odległej przyszłości to niebezpieczne miejsce. Wszechświatem rządzi gang Czerwonego Smoka. Życie ponad prawem dla jego członków jest całkiem przyjemne. Pieniądze, kobiety, hazard – wszystko pod ręką! No, może nie dla każdego... Dla dwójki nowicjuszy z Tharsis City mafijny żywot jest daleki od splendoru. Spike Spiegel i Vicious, bo właśnie o nich mowa, na długo zanim stali się śmiertelnymi wrogami, byli dwójką przyjaciół mozolnie pnących się po szczeblach kryminalnej kariery. Gdy wreszcie pojawia się szansa wykonania roboty dla szefa, wiedzą, że to ich być albo nie być w przestępczej organizacji. I to dosłownie. Muszą tylko dostarczyć komuś walizkę. Niby banalnie prosta robota, więc co może pójść nie tak?

Odpowiedz
Serial obejrzany. Nigdy nie byłem fanem anime, choć te kilkanaście lat temu je widziałem, więc od razu zauważyłem spore różnice pomiędzy nim, a serialem. A sam serial? Ogólnie znośny. Niektóre odcinki całkiem fajne. Ostatni odcinek jest najsłabszy, sprawia wrażenie napisanego na szybko na kolanie z zakończeniem zupełnie innym niż w anime.
Odpowiedz
← Nowości

Cowboy Bebop. Requiem dla Czerwonej Planety już w sprzedaży! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...