Darkest Dungeon II w fazie Early Access


darkest dungeon ii

Już za parę dni, bowiem 26 października, "Darkest Dungeon II" zadebiutuje w fazie Early Access. Wymagającą produkcję będzie można zakupić wyłącznie w Epic Games Store. Dopiero po jej zakończeniu możemy oczekiwać wersji na inne platformy komputerowe czy konsole. Wczesny dostęp przyniesie ze sobą nową klasę bohaterki – Runaway (w luźnym tłumaczeniu Dezerterka/Uciekinierka/Zbieg), zadającą obrażenia od ognia oraz stosującą technikę taktycznego odwrotu w celu regeneracji i następowego ataku ze zdwojoną siłą.

Z okazji premiery tej wersji "Darkest Dungeon II" twórcy opublikowali nowy zwiastun. W końcu możemy zobaczyć co nieco "mięsa", czyli faktycznej rozgrywki, a i ujrzeć na własne oczy, jak dokładnie prezentuje się konwersja na trójwymiarową grafikę. Trailer znajdziecie w rozwinięciu newsa.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Można założyć zatem, że studio nie będzie już grzebać przy pierwszej części Czas na aktualizację poradnika?
Odpowiedz
Jedynka była wporzo, ale o ile nie pomyliłem gier (pamiętam jeszcze dwie o podobnej stylistyce), to niestety nie mogłem w nią grać korzystając z biblioteki Steam przyjaciela - a to opcja z której często korzystam i w tej sposób wymieniamy się grami
Odpowiedz
← Nowości

Darkest Dungeon II w fazie Early Access - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...