outpost2

Darkest Dungeon II w fazie Early Access - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

UWU,
Jedynka była wporzo, ale o ile nie pomyliłem gier (pamiętam jeszcze dwie o podobnej stylistyce), to niestety nie mogłem w nią grać korzystając z biblioteki Steam przyjaciela - a to opcja z której często korzystam i w tej sposób wymieniamy się grami
Jezid,
Można założyć zatem, że studio nie będzie już grzebać przy pierwszej części Czas na aktualizację poradnika?
Medivh,

darkest dungeon ii

Już za parę dni, bowiem 26 października, "Darkest Dungeon II" zadebiutuje w fazie Early Access. Wymagającą produkcję będzie można zakupić wyłącznie w Epic Games Store. Dopiero po jej zakończeniu możemy oczekiwać wersji na inne platformy komputerowe czy konsole. Wczesny dostęp przyniesie ze sobą nową klasę bohaterki – Runaway (w luźnym tłumaczeniu Dezerterka/Uciekinierka/Zbieg), zadającą obrażenia od ognia oraz stosującą technikę taktycznego odwrotu w celu regeneracji i następowego ataku ze zdwojoną siłą.

Z okazji premiery tej wersji "Darkest Dungeon II" twórcy opublikowali nowy zwiastun. W końcu możemy zobaczyć co nieco "mięsa", czyli faktycznej rozgrywki, a i ujrzeć na własne oczy, jak dokładnie prezentuje się konwersja na trójwymiarową grafikę. Trailer znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Wczytywanie...