Raga


Raga

Świat germański został przez gry wyeksploatowany do cna w tytułach większych, jak i budżetowych. Stłamszeni w jego cieniu Słowianie czekali na swój moment. Czy będzie nim "Raga"?

"Raga" studia Gameparic jest zapowiadany jako RTS, w którym Słowianie zmierzą się z "czcicielami ukrzyżowanego boga", których "niektórzy opisują jako potwory i najgorsze kreatury, jakie przemierzały słowiańskie ziemie"... Jak na mój gust, już brzmi to interesująco!

Opis gry i zaprezentowane materiały wskazują, iż produkcja będzie przedstawiać wyjątkowo surową i mroczną opowieść o walce ze straszliwym złem w obronie ojczystej ziemi. Poza starciami w których mają wziąć udział nie tylko ludzie, lecz również istoty zaczerpnięte lub inspirowane mitami i legendami, pojawi się także mechanika budowy, gospodarki oraz handlu. Podstawą ekonomii będzie rolnictwo, poza tym swoich ludzi trzeba będzie jakoś uzbroić, by móc ich posłać w bój. Przed władcą stoi również wyzwanie zaspokojenia potrzeb duchowych swojego ludu, jakiekolwiek one by nie były, lecz chyba w tym kontekście nie chodzi o rozlewnię spirytusu.

Na chwilę obecną gra nie posiada daty premiery.

"Słowa symbole, egoizm zgubi
A czas zabije każdego z nas"
Arkona - "Imperium" - "Skrajna nienawiść egoistycznej egzystencji"
Odpowiedz
← Nowości

Raga - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...