Delirium

http://www.deliriumgame.pl/index.php/publi...rmArticleID/18/

Wraz z bratem zaczynamy grę i chcemy rozkręcić w okolicy jakiś sojusz. Nowi gracze mile widziani Może uda nam się rozkręcić jakąś lokalną siłę.

Gierka podobna zasadami do ogame ale posiadająca również system rozwoju bohatera (delirica) oraz parę fajnych bajerów jak. np. drzewko technologiczne. Na pierwszy rzut oka bardziej skomplikowana niż OG ale jeszcze ciężko mi powiedzieć czy to taki sam czasopożeracz.

Gramy na serwku 1, w Finlandii. Zainteresowanym pokaże mapkę by wiedzieli gdzie się lokować.

Zapraszam.
Odpowiedz
Czy lepsza to nie wiem. Na pewno bardziej rozbudowana i robiona na przez rodaków. Na razie wszystko jeszcze w powijakach, wystarczy zobaczyć dziesiątki tematów na forum w których gracze (co ciekawe średnia wieku ok 25-30 jak przypuszczam) psioczą na bugi, niedopracowania i brak balansu. Za rok, dwa powinien być z tego profesjonalny czaspożeracz.

Od razu mowię, że elementy rpg którymi się tak chwalą twórcy to pic na wodę. Gierka jest zdecydowania bardziej zorientowana na ekonomie i (pseudo)strategię (prowadzą ci co moga sobie pozwolić na zarywanie nocy i siedzą 24/7 przy kompach) niż nawet na najprostsze elemnty RPG. O jakichkolwiek sesjach czy nawet klimatycznych pogawędkach w realiach można jedynie pomarzyć. Delirium to natomiast Raj dla wszelkich mechaników i fanów cyferek.
Odpowiedz
Ja też mogę już coś więcej napisać bo swoją przygodę z D skończyłem ponad pół roku temu. Zbyt absorbująca dla mnie ta gra była. A spędzenie kilku godzin w nerwach przed moniotrem tak, ze nie było kiedy mrugnąć i to na dzień przed egzaminem z fizyki (sic!) to nie dla mnie.

Gra oczywiście się znacznie rozrosła przez ten czas. Zasady się bardzo pozmieniały i nie jest już tak banalnie łatwo dostać się do TOP3 jak mi się to udało jakiś czas temu. Niestety zasady zmieniają się dosyć często i na tyle diametralnie, ze ludzie często wieszają psy na twórcach. A liczne różne i dziwne rozwiązania, głównie faoryzujące graczy płacących sprawiają, że gra nie ma wiele wspólnego ze świetlanymi ideami jakie jej prżyświecały na początku.

Straszny czasopożeracz i tyle. Niedługo zrobi się z tego moloch jak z Ogame.
Odpowiedz
Co do molocha wielkości ogame troszkę mu brakuje, nie mniej masz troszkę racji..... Co prawda przez częste zmiany w rozgrywce cierpią gracze a wykupienie diuka jest jedyną możliwością wzrostu w grze (pomijam fakt siedzenia min kilku godzin dziennie). Ale jak to się mówi wszystko jest dla ludzi hehe

A w Delirium najlepsze są zloty użytkowników:)
Odpowiedz
Tylko czekać, aż zrobią inne wersje językowe i gra ruszy na całą europę. To kwestia czasu, za dużo kasy w tym leży.

Mój brat aktywnie gra w delirium, nasza Gildia (ufabularyzowana przeze mnie) jest liczącą się siłą na serwerze ale z tego co widzę to aktualnie ktoś kto ma diuka, minimum rozumu i trochę wprawy praktycznie nie ma się czego w tej grze obawiać. Nic mu nie można zrobić, a liczne nowe 'bajery' uniemożliwiają praktycznie pokonanie takiej osoby.

Ale w sumie czego oczekiwać o grze, której celem jest trwanie i ściąganie kasy od ludzi...
Odpowiedz
Co do wersji językowej .... trwają prace nad angielską
Odpowiedz
Ej, to jest wspaniałe, widzę swój dom, a swoje miasto mogę postawić dokładnie na Tesco!
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Tak to zdecydowanie najmocniejsza część tej gry, też stworzyłem nowe miasto na swoim osiedlu
Nie wiem czy długo w to pogram, gra fajna, ale czasami prostota ogame jest lepsza niż przesadnie duża liczba opcji (trochę mnie to przeraża )

Odpowiedz
No gra odjechana. Gram w nią kilka miesięcy, lecz na servie 7. Zaraz będę w akademii jednego z najsilniejszych klanów na serwerze, tylko dla tego, że ulokowałem się w Sparcie xD
Kim gracie? Ja obrońcami. Mam już ponad 1000 punktów.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Działa link z 3 postu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Delirium - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...