[NWN1] Prostytutka w Psotach i Pieszczotach

Cześć wszystkim,

piszę, ponieważ wróciłem do gry po wielu latach. Przechodząc OC, w rozdziale 2 wpadamy do Luskanu, tam zaś jest dom schadzek - Psoty i Pieszczoty. Rządzi nim burdelmama - Pani Bella. Z poprzednich "przejść" gry pamiętam, że odpowiednio kombinując dialogiem (a może czymś jeszcze) Bella zaprasza nas do pokoju na parterze gdzie czeka na nas ochocza kurtyzana.

Czy ktokolwiek wie jak tę sytuację zaaranżować? Kombinowałem ile wlezie z dialogami i nic, w sieci też niczego nie znalazłem, mimo prób.

Będę wdzięczny za informację.
Odpowiedz
Czy na pewno masz na myśli "Psoty i Pieszczoty"? Wiem, że noc z panią można spędzić w "Księżycowej Masce" (musisz mieć Monetę Przejścia - kupisz u sprzedawcy). W rozmowie z Tamorą bądź Luce musisz być rycerski i nienachalny oraz wykazać się odpowiednim taktem; przygotuj się też na długą rozmowę. Dialog można powtarzać do skutku...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Silverhair dnia wtorek, 20 lipca 2021, 08:36 napisał

Czy na pewno masz na myśli "Psoty i Pieszczoty"? Wiem, że noc z panią można spędzić w "Księżycowej Masce" (musisz mieć Monetę Przejścia - kupisz u sprzedawcy). W rozmowie z Tamorą bądź Luce musisz być rycerski i nienachalny oraz wykazać się odpowiednim taktem; przygotuj się też na długą rozmowę. Dialog można powtarzać do skutku...


Tak, na 100% wiem o co chodzi i było dokładnie jak napisałem. Toczy się dialog z Panią Bellą i ona zaprasza nas do pokoju na lewo patrząc od wejścia na parterze gdzie czeka na nas towarzyszka nocy. Nigdy nikogo nie zastanawiało, dlaczego ten pokój stoi pusty?

Nie zmyśliłem sobie tego i nie myli mi się to z niczym innym w tym z Księżycową Maską, gdzie Tamora daje broszę do przestraszenia Hoffa. Wiem, że to brzmi dziwnie, bo nie napotkałem nigdzie w sieci na info o tym, a angielski też znam. To nie jest ani wymysł ani fanaberia. Kiedyś wysłałem nawet e-maila do Bioware w tej sprawie ale bez odpowiedzi.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Prostytutka w Psotach i Pieszczotach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...