droga_szamana_5

Hood: Outlaws & Legends po premierze


hood,hood: outlaws & legends

Wczoraj miała miejsce premiera "Hood: Outlaws & Legends" i póki co gra zbiera mieszane recenzje – na Steamie 67% opinii z 1804 jest pozytywnych. Gracze niepolecający produkcji narzekają na nieprzyjazny system walki, niezbalansowane klasy, zbytnią powtarzalność czy przede wszystkim małe ilości skradania w grze będącej z założenia skradanką. W odpowiedzi na wszelkie zarzuty twórcy planują wypuszczać kolejne łatki.

Obecnie trwa sezon 0, który będzie się ciągnął przez kilka miesięcy. W najbliższym czasie ma pojawić się patch skracający czas dobierania graczy do rozgrywki, jako że to jeden z poważniejszych zarzutów społeczności. Trwają prace nad usunięciem limitu 62 FPS na PC – według producentów nie jest to prosta sprawa, gdyż może skutkować różnymi błędami technicznymi. Kolejnym bugiem do naprawienia jest czarny ekran pojawiający się podczas zabawy (jeżeli go doświadczasz, udaj się tutaj i zgłoś).

hood,hood: outlaws & legends

Jeśli zamówiłeś grę w preorderze i nadal nie otrzymałeś darmowych bonusów, może to oznaczać, że kupiłeś ją w nieoficjalnym sklepie (więcej informacji pod tym adresem). Co ciekawe, twórcy podają, że już zbanowali kilkunastu oszustów.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Hood: Outlaws & Legends po premierze - Odpowiedź

Wczytywanie...