droga_szamana_5

Pierwsze ogólne informacje o Expeditions: Rome


expeditions: rome

Niedawno informowaliśmy o ogłoszeniu produkcji "Expeditions: Rome" i twórcy postanowili podzielić się pierwszymi wieściami o swoim dziecku. Gra będzie taktycznym turowym cRPG dla jednego gracza osadzonym w Rzymskiej Republice gdzieś między 100r. p.n.e. a 40r. p.n.e., kiedy to antyczne miasto dochodziło do swojej cesarskiej potęgi. Wcielisz się w syna bądź córkę z rodziny patrycjuszy, dowodząc Pretorianami oraz Legionami w bitwach w różnorakich regionach oraz poruszając się w śliskiej polityce.

Co ciekawe, twórcy podkreślają, że twój pierwszy wybór, czyli płeć bohatera, będzie miał bardzo duży wpływ na przebieg historii. Każda twoja decyzja poniesie za sobą konsekwencje, czy to w zakończeniach misji, czy też w ogóle podyktuje, jakie zadania będziesz mógł wykonać. Ten element ma być jeszcze lepszy niż w poprzednich częściach serii. Tym razem gra ma oferować również pełne udźwiękowienie postaci.

expeditions: rome

Jeżeli chodzi o walkę, czeka na was większa różnorodność w dostępnych broniach, przedmiotach oraz umiejętnościach klasowych. Nowym elementem rozgrywki będą oblężenia, o których więcej dowiemy się w kolejnych aktualizacjach. Wraca mapa świata znana z "Expeditions: Conquistador", dzięki której możesz samodzielnie zwiedzać tereny ze swoją drużyną oraz wysyłać legiony na podbój nowych terytoriów i zbieranie surowców. Fabuła ma zawierać kilka znanych figur antycznego Rzymu, jak chociażby Katona Młodszego.

Na razie dostaliśmy same ogólniki, pewnie więcej dowiemy się w kolejnych wieściach.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Pierwsze ogólne informacje o Expeditions: Rome - Odpowiedź

Wczytywanie...