The Elder Scrolls Online wprowadzi system towarzyszy


the elder scrolls online,blackwood,the elder scrolls online: blackwood

Całkiem niedawno miała miejsce premiera "Flames of Ambition", dodatku do "The Elder Scrolls Online", a za rogiem czeka już kolejny, pt. "Blackwood". Rozszerzenie kontynuuje opowieść zatytułowaną "Wrota Oblivionu", przedstawiającą historię daedrycznego księcia Mehrunesa Dagona. Poza nowymi lokacjami (Blackwood, miasto Leyawiin czy bagna Shadowfen) twórcy wprowadzają system towarzyszy.

Od tej pory będziesz mógł wziąć ze sobą NPC do podróży po Tamriel. Gra daje możliwość wyposażenia go w niezbędny sprzęt, ustalenia zdolności, wyglądu, jak ma zachowywać się podczas walki, a nawet na jakim wierzchowcu będzie jechał. Każdy z nich ma posiadać własną osobowość, historię, zadania poboczne z nim związane i różny stosunek oraz reakcje na twoje zachowanie. Nie będą za bardzo różnić się od towarzyszy spotykanych w innych produkcjach – zapewnią obrażenia, leczenie, tanking czy wszystkiego po trochu. Nie są oni oczywiście tak silni jak inni gracze.

Na starcie udostępnionych zostanie dwóch kompanów – Mirri Elendis i Bastian Hallix. Będziesz mógł ich przyłączyć po wypełnieniu szeregu zadań w Blackwood. Uważaj, co przy nich robisz. O ile Mirri przymknie oko na kradzieże, to Bastian głośno wyrazi swoje niezadowolenie. Po kompletny przewodnik po towarzyszach zapraszam na oficjalną stronę TESO: o tutaj.

"The Elder Scrolls Online: Blackwood" dostępne będzie od 1 czerwca na PC, natomiast od 8 czerwca na XONE, XSX, PS4 i PS5.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Gra na dzien dzisiejszy jest pusta (na dungeon czekasz 40 minut) crafting to jakaś masakra a bez tego ani rusz. Poza tym jak sie lubi samotną rozgrywkę, ewentualnie z kumplami to mozna popykać. Generalnie gra jest średnia i gdyby nie fakt ze nikt juz w to nie gra to bym polecił.
Odpowiedz
← Nowości

The Elder Scrolls Online wprowadzi system towarzyszy - Odpowiedź

Wczytywanie...