swiat_dryftu2

Outriders w końcu przywraca ekwipunek


outriders

Od ponad miesiąca informowaliśmy was o fatalnym błędzie, jaki dotknął graczy "Outriders", polegający na znikaniu ekwipunku. W międzyczasie ekipie People Can Fly udało się wyeliminować bug, jednak pozostała kwestia przywrócenia ewaporowanych rzeczy. Dziś w końcu mamy jakieś konkrety.

W pierwszej kolejności przedmioty odzyskają osoby z Grupy A, czyli ci, którzy po ich utracie nie mogli ponownie zalogować się do gry, napotykając wiadomość o braku możliwości połączenia z serwerem. Przywracanie dotyczy:

  • wszystkich rzeczy, w które byliście wyposażeni (ergo mieliście na sobie), niezależnie od ich rzadkości
  • wszystkich legendarnych przedmiotów obecnych w ekwipunku
  • inne, nielegendarne przedmioty zostaną przywrócone w liczbie 20, biorąc pod uwagę najpierw ich rzadkość (czyli od epickich w dół), następnie datę ich zdobycia
  • wszystkich w pełni ukończonych nagród (Accolades), pod warunkiem osiągnięcia końcowego stadium danego trofeum – w innym wypadku możecie się z nimi pożegnać
outriders

Twórcy zaznaczają, że możecie nie odzyskać rzeczy ze 100% dokładnością, jednak dokładają starań, aby tak się stało. Jeżeli nie będziecie mieli miejsca w ekwipunku, nie ma się o co martwić. Gdy je zwolnicie i się przelogujecie, przedmioty powinny się w nim znaleźć. Co ciekawe, jeśli znajdziesz się w Grupie A, twoje postaci, które nie padły ofiarą bugu, mogą otrzymać do 20 legendarnych przedmiotów, które wcześniej sprzedałeś. Odbędzie się to na zasadzie god-roll, czyli rzeczy te będą co najmniej takiej samej, jeśli nie lepszej jakości niż te, które zostały utracone.

W dalszej kolejności przywracanie obejmie Grupę B, czyli osoby, które utraciły ekwipunek do 20 kwietnia 2021, jednak mogły dalej grać bez przeszkód. Odzyskają one do 20 legendarnych przedmiotów. I pozostaje jeszcze Grupa C, czyli gracze, którzy nie doświadczyli błędu. Z uwagi na to, że obie grupy są trudne do odróżnienia, osoby z Grupy C również mogą odzyskać do 20 legendarnych przedmiotów na zasadzie god-roll. Zadowoleni?Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ta gra jest świetna, a studio pcf super komunikacja z graczami
Odpowiedz
← Nowości

Outriders w końcu przywraca ekwipunek - Odpowiedź

Wczytywanie...