droga_szamana_5

Triss Merigold kolejną bohaterką Podróży


gwint

Tryb "Podróży" do karcianki w świecie Wiedźmina nie tylko nagradza nawet niedzielnych graczy, ale stanowi także ważny zastrzyk gotówki dla tych, którzy chcą mieć nowego dowódcę i chcą szybko dorwać się do specjalnych nagród. Pożegnaliśmy Yennefer, więc pora na następnego bohatera, którym – co nie jest wielkim zaskoczeniem – okazuje się być Triss Merigold. Do odblokowania czeka przeszło 80 nagród oraz możliwość powierzenia czarodziejce opieki nad naszą wypracowaną w pocie czoła talią.

Niestety, za tę przyjemność przyjdzie nam wydać początkowo własne pieniądze, ale później jedynie regularna gra wystarczy, by ostatecznie dobrnąć do tego setnego poziomu. Po drodze czekają specjalne ramki, awatary, sporo kluczy do odblokowania nagród na "drzewkach" oraz możliwość zmiany ubrania Triss. Nie ma tutaj kostiumu ze sławnej sesji zdjęciowej do magazynu dla panów, ale miłośnicy Temerii na pewno będą czuć się zadowoleni.

Oczywiście możemy także śledzić historię Triss w ramach fabularnej opowieści, ale także i tym razem nie jest to tekst, lecz obrazki. Ponoć jeden obraz może zastąpić tysiąc słów, więc co siedem dni w ciągu 12 tygodni będziemy mogli spodziewać się kolejnej pracy. Aktualizacja to także zmiany, powrót Sezonu Żmii oraz okazja do wypróbowania sezonowego trybu rozgrywki. Tym razem jest do Podmianka, czyli szalony pomysł, aby po każdej turze gracze zamieniali się posiadanymi w ręku kartami.

It can’t be outmatched
Odpowiedz
← Nowości

Triss Merigold kolejną bohaterką Podróży - Odpowiedź

Wczytywanie...