Premiera Baldur's Gate Dark Alliance na konsole nowej generacji


Tak, oczy was nie mylą. 20-letnia gra "Baldur's Gate Dark Alliance", wydana przez legendarne Interplay, ukaże się już jutro, czyli 7 maja, na konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Gra zawiera tryb lokalnej kooperacji dla dwóch graczy oraz wsparcie dla rozdzielczości 4K. Cena? Zbyt wysoka, 29.99 dolarów amerykańskich. Wydawnictwo Interplay (istniejące nadal jako wydmuszka) zapowiedziało również, że pracuje nad wersjami na PC oraz na urządzenia mobilne, które ukażą się jeszcze w tym roku.

Odpowiedz
Z jednej strony naprawdę nie mam żadnej ochoty wspierać obecnego Interplaya, który nadal bezczelnie żebrze kasę, kręci, śmierdzi kroczem i jest podręcznikowym przykładem żerowania na nostalgii. Z drugiej strasznie ciekawi mnie gra, która zarżnęła kultową serię i w sumie przekonałbym się, czy naprawdę była aż tak średnia.

Może ogram, jak będzie jakaś wyprzedaż na Steam i będzie to kosztowało 29.99, ale złotych.
Odpowiedz
Pamiętam jak ogrywałem ją na Ps2 i dobrze ją wspominam. Co do tego że zarżnęła tą serie to moim zdaniem wina ogromnych oczekiwań a to był jednak spin off serii w stylu hack’n’slash . Zobaczymy czy warto będzie wrócić do tej gry.
Odpowiedz
← Nowości

Premiera Baldur's Gate Dark Alliance na konsole nowej generacji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...