Znamy datę premiery Pathfinder: Wrath of the Righteous


pathfinder: wrath of the righteous

Owlcat Games, odpowiedzialne za "Pathfinder: Wrath of the Righteous", ogłosiło drugą betę. Jest ona od dzisiaj dostępna na Steamie dla wszystkich wspierających w przeszłości. Fani, którzy mieli dostęp do pierwszej beta wersji, mogą zwyczajnie zaktualizować plik, aby wziąć udział w zabawie. Najnowsza wersja składa się z pierwszych czterech rozdziałów, zawiera rozgrywkę Krzyżowcem, nowe zadania poboczne, towarzysza będącego inteligentną bronią czy system pogody.

Co więcej, poznaliśmy datę premiery ostatecznej wersji gry – 2 września 2021. Dla niezaznajomionych - "Pathfinder: Wrath of the Righteous" to niebezpośrednia kontynuacja "Pathfinder: Kingmaker", ponownie powstająca we współpracy z Chrisem Avellonem. Udasz się w mroczne regiony Golarionu i sam środek Otchłani, gdzie zmierzysz się z wielką armią demonów. Możesz okazać się aniołem, który raz na zawsze wyeliminuje zagrożenie, bądź nekromantą podporządkowującym sobie niezliczonych nieumarłych.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Czy tylko ja na screenie zobaczyłem rycerzy Dearg Ruadhri?
Odpowiedz
Dzisiaj była premiera Pathfinder WotR. Gra zakupiona i dodana do biblioteki na GoG-u. Na razie się za nią nie biorę, czekam na patche, no i muszę w końcu przysiąść porządnie i w końcu ukończyć "jedynkę". Zainstalowałem tylko i włączyłem aby zobaczyć jak się prezentuje i...OMG, ponad dwudzieścia klas postaci, z których każda ma swoje podklasy, a do tego klasy prestiżowe plus ścieżki mistyczne, wszystkie rasy znane z Kingmakera, oraz kilka nowych (dhampiry jako grywalna rasa ! ). Daje to ogromne możliwości stworzenia swojej postaci. Do tego graficznie widać niewielki, ale jednak progres względem "jedynki".
Odpowiedz
← Nowości

Znamy datę premiery Pathfinder: Wrath of the Righteous - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...