outpost

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic faktycznie powstaje?


star wars: knights of the old republic

Z fazy informacji wyssanych z palca, spekulacji i luźnych plotek, powoli przechodzimy do konkretniejszych zakulisowych wieści. Wiadomość o pracach nad odświeżeniem “Star Wars: Knights of the Old Republic” przekazał jak zawsze doskonale zorientowany w branży dziennikarz Bloomberga, Jason Schreier, a kilka godzin później, że coś jest na rzeczy, potwierdzili informatorzy brytyjskiego Eurogamera.

Nad tytułem pracuje ponoć studio Aspyr, które ma już doświadczenie w przenoszeniu gier ze świata Gwiezdnych Wojen na platformy nowej generacji. To dzięki nim dostaliśmy porty do “Jedi Outcast”, “Jedi Academy” czy “Republic Commando”. Nowa wersja “Knights of the Old Republic” ma bardziej przypominać konkretny remake niż typowy remaster. Prace nad projektem mają trwać już ponoć od 2019 roku – twórcy chcą zebrać fabularny rdzeń z podstawowej części i jej kontynuacji, równocześnie dostosowując go do obecnego kanonu uniwersum.

Warto jednak wspomnieć, że choć są to informacje podane przez renomowane i zaufane źródła, to nie zostały one jeszcze w żaden sposób potwierdzone. Gdy tak się stanie, z pewnością Was o tym powiadomimy – to jednak nie pierwsza taka wieść odnośnie tego potencjalnego projektu, więc śmiało można stwierdzić, że “coś w trawie piszczy”.

Odpowiedz
← Nowości

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic faktycznie powstaje? - Odpowiedź

Wczytywanie...