Oficjalny trailer Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni


shang-chi,shang-chi i legenda dziesięciu pierścieni,shang-chi and the legend of the ten rings

Marvel opublikował pierwszy trailer "Shang-Chi i Legendy Dziesięciu Pierścieni", prezentując kolejnego ważnego bohatera w swoim rozwijającym się uniwersum. O fabule jeszcze niewiele wiadomo, poza tym że tytułowy mistrz kung-fu musi zmierzyć się ze swoją przeszłością po dołączeniu do organizacji Dziesięciu Pierścieni. W komiksowym świecie Shang-Chi został wychowany przez swojego ojca na zabójcę, został poddany eksperymentom alchemicznym, a podczas snu był podłączony do wirtualnej rzeczywistości. Gdy podrósł, zrozumiał, że nie interesuje go zbrodnia i sprzeciwił się tacie. Bardzo często widywany w komitywie z Iron Fistem.

W tytułową rolę wcieli się Simu Liu, a za kamerą zobaczymy Destina Daniela Crettona. W pozostałych rolach Awkwafina, Michelle Yeoh, Tony Chiu-Wai Leung (jako Mandaryn, ale taki prawdziwy, nie ten z "Iron Man 3") czy Fala Chen. Premiera zaplanowana jest na 3 września 2021, po "Czarnej Wdowie".Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Taki typowy kung-fu shit i stereotypowe azjatyckie klimaty. Póki co - nie jestem pod wrażeniem xD Bardziej to przywodzi na myśl typowe splunięcie w twarz danej kulturze, jak w przypadku "Czarnej Pantery" niż faktyczne ciekawe podejście do całości.
Odpowiedz
Tokar, a czego się spodziewałeś, Disney przecież został zbudowany na pluciu ludziom i kulturom w twarz ;P
Odpowiedz
Nie wiem, na jakiś progres? xD "Czarna Pantera" to był zdecydowanie najgorszy i najbardziej żenujący film MCU. Mam wątpliwości, czy chcę kolejny raz powtarzać te doświadczenie w wersji azjatyckiej
Odpowiedz
← Nowości

Oficjalny trailer Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni - Odpowiedź

Wczytywanie...