Bitwa o Steeltown pierwszym fabularnym dodatkiem do Wasteland 3


battle of steeltown

“Wasteland 3” to jedno z najmilszych zaskoczeń zeszłego roku i zdecydowanie tytuł, który potrafi przyciągnąć pasjonatów gier fabularnych, a także postapokalipsy, na długie godziny. Dlatego cieszy, że twórcy mimo dobrych kilku miesięcy od premiery, nie spoczęli na laurach i nadal aktywnie wspierają produkcję. Po serii drobnych łatek i mniejszych aktualizacji, przyszedł czas na pełnoprawny fabularny dodatek.

“The Battle of Steeltown” zabierze nas do tytułowego kompleksu fabrycznego umieszczonego w południowo-zachodniej części Kolorado.

Ośrodek jest sercem przemysłu mroźnego stanu, gdyż wytwarzany jest tam cały ciężki sprzęt używany w okolicy – ciężarówki, roboty czy uzbrojenie. Niestety, ostatnio dostawy zaczęły przychodzić z opóźnieniem, a to dlatego że panuje tam nieład – strajki robotników, naloty bandytów i całkowita izolacja od świata zewnętrznego to tylko wierzchołek góry lodowej. Dlatego nie dziwi, że Patriarcha prosi o pomoc w rozwiązaniu problemów fabryki samych Strażników – to do nas będzie należała decyzja, czy pomóc, czy też obalić samozwańczą przywódczynię Steeltown, Abigail Markham. Ważne, aby dostawy znowu zaczęły płynąć otwartym strumieniem.

Na graczy czekają nowe misje, wybory, wyzwania i mechaniki walki, które zmieniają taktykę potyczek w zupełnie świeży, wymagający sposób.

Premiera 3 czerwca na PC i konsolach.

Odpowiedz
Zaskoczenie? Osobiście czekałem na W3 od czasu pierwszych zapowiedzi . A dodatek przyjmę z ochotą i z przyjemnością wrócę do Kolorado. Choć obawiam się, że nie będzie to nic szczególnego.
Odpowiedz
No dobra tego się nie spodziewałem.
Odpowiedz
← Nowości

Bitwa o Steeltown pierwszym fabularnym dodatkiem do Wasteland 3 - Odpowiedź

Wczytywanie...