walizka

Trailer z rozgrywki w Hood: Outlaws & Legends


hood: outlaws & legends

"Hood: Outlaws & Legends" to rozgrywająca się w średniowiecznym uniwersum skradanka multiplayer, oparta na opowieści o Robin Hoodzie, w której to weseli bandyci okradają bogatych i rozdają łup biednym... lub zatrzymują dla siebie. Gra próbuje ponownie opowiedzieć tę historię w nowoczesnej wersji, więc będzie ona mroczna, charakterna i całkiem brutalna.

Do sieci trafił nowy trailer z rozgrywki, pokrótce wyjaśniający jej zasady. Wcielisz się w jednego z członków czteroosobowej drużyny, rywalizującej z inną ekipą o państwowe skarby, silnie strzeżone w różnych twierdzach. Pierwszy krok do sukcesu to infiltracja zamku w celu znalezienia klucza do skarbca. Aby go zdobyć, będziesz musiał pokonać rycerzy, kuszników czy strasznego Szeryfa. Facet jest w stanie zabić cię jednym ciosem, a do tego otacza się elitarną gwardią.

Po zdobyciu klucza musisz dotrzeć do skarbca i otworzyć wrota. Jeśli dotarłeś tam przed konkurencyjną ekipą, będą musieli urządzić tam na ciebie zasadzkę lub poczekać na inną okazję, żeby odebrać ci drogocenny skarb. Ty w tym czasie musisz dostarczyć skrzynię do punktu ewakuacji i wyciągnąć za pomocą kołowrota poza teren twierdzy. Oczywiście przeszkadzać będzie ci w tym wroga drużyna i Szeryf. Udana kradzież pozwoli na doskonałe wyposażenie kryjówki i dokupienie różnych ulepszeń.

Poza opisem rozgrywki zwiastun pokrótce opisuje wszystkich bohaterów do wyboru: Łowcę, Myśliwego, Awanturnika i Mistyka. Premiera 10 maja 2021 na PC, PS4, PS5, XONE i XSX.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Trailer z rozgrywki w Hood: Outlaws & Legends - Odpowiedź

Wczytywanie...