Outriders poprawione... tak trochę


outriders

Historii łatania "Outriders" ciąg dalszy. Poprzednio pisaliśmy o planowanym patchu, mającym usunąć większość błędów i usprawnić rozgrywkę. W ciągu weekendu łatka ukazała się na komputery osobiste, XBOX-a i PS-a, dzięki czemu w końcu naprawiono możliwość crossplaya. Niestety poprawka nie usunęła tragicznego błędu ze znikaniem ekwipunku, a miała go przynajmniej mocno ograniczyć. Tymczasem coraz bardziej zdenerwowani gracze co chwilę umieszczają wiadomości o utraconych przedmiotach. Co ciekawe, Square Enix zaraportowało, że od czasu wydania patcha ilość zgłoszonych przypadków znacznie zwiększyła się.

Każdy, kto straci ekwipunek, powinien odzyskać jakąś jego część w trakcie planowanego "masowego eventu odzyskiwania", którego data jest jeszcze nieznana. Przed godziną na Twitterze gry pojawiła się informacja o niepełnym sukcesie – People Can Fly wprowadziło na serwery dodatkowe usprawnienia, mające ustrzec graczy przed utratą sprzętu. Podają jeszcze sposób, który być może zadziała, jeżeli jednak padniecie ofiarą buga. Gdy tylko zobaczycie, że wasz ekwipunek wyparował, natychmiast wymuście zamknięcie gry (twardy reset), następnie odpalcie ją ponownie.

Szczerze powiedziawszy, całe to zamieszanie ze znikającymi przedmiotami jest mocno żenujące. Biorąc pod uwagę czas trwania bugu oraz fakt pojawiania się go w wersji demonstracyjnej, można potępić twórców za zbytni pośpiech w wydaniu gry. Zwłaszcza, że taki błąd naprawdę mocno zniechęca do dalszej rozgrywki.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Outriders poprawione... tak trochę - Odpowiedź

Wczytywanie...