[DA2] Uważam, że Dragon Age 2 jest znacznie przyjemniejszy niż pochodzenie Dragon Age. Wydaje mi się, że jestem w tym sam.

Grałem w obu. Nie do końca przeszedłem przez początki, ale pokonałem Dragon Age 2 trzema różnymi postaciami. Walka w Dragon Age 2 była znacznie bardziej ekscytująca niż w początkach, personalizacja postaci była znacznie bardziej usprawniona, bossowie byli bardziej zapadający w pamięć, postacie były mocniejsze, dialog był lepszy. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego wszyscy tak bardzo nienawidzą smoka w wieku 2 lat. Mam na myśli to, że tak naprawdę miał tylko 2 duże wady. ponowne wykorzystanie obszarów i brak prawdziwego otwartego świata. Poza tymi dwoma niedociągnięciami myślę, że jest to znacznie lepsza gra niż początki pod każdym względem, ale społeczność Dragon Age wydaje się w większości kochać pochodzenie i gardzić Dragon Age 2. Myślę, że wsz usps tracking yscy po prostu patrzą przez różowe okulary i nie widząc tego, czym jest Dragon Age 2 - najlepsza jak dotąd gra z serii Dragon Age. Jeśli się nie zgadzasz, powiedz mi, proszę, dlaczego uważasz, że początki Dragon Age są fajniejsze niż Dragon Age 2, ponieważ grałem w oba i po prostu tego nie widzę.
Odpowiedz
Nie wiem jak ci pomóc. To twoje własne wrażenie i masz prawo do tego aby Tobie Dragon Age 2 podobało się bardziej tak samo jak innym bardziej może podobać się pierwsza część.
Odpowiedz
Po prostu w dragon age 2 walka jest dużo bardziej dynamiczna oraz efektowna. Jest też o wiele łatwiejsza.
Ja lubię obie gry, każda ma wady i zalety.
Odpowiedz
← Dragon Age

Uważam, że Dragon Age 2 jest znacznie przyjemniejszy niż pochodzenie Dragon Age. Wydaje mi się, że jestem w tym sam. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...